reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dzień dobry !
@Eli @Antiope @Jadwiga kciuki za szybki powrót dzieciaków do zdrowia !

Co do jazdy samochodem to ja jeszcze jeżdżę, ale to już ostatni tydzień, ciągle coś do załatwienia, a to badania, a to coś innego...

@Nonkatoja coś mi się kiedyś obiło o uszy, że chyba można na to ktg, ale to chyba bardziej tam w przychodni ? Bo na ip lepiej powiedzieć cos na zasadzie, że pobolewa i wtedy od ręki (jedyny minus, że potem trzeba jeszcze czekać na wizytę u lekarza, żeby wszystko wpisał w kartę)
 
reklama
@xXxIzuLQaxXx to faktycznie coś jest nie tak z tym Twoim dostępem

@elifit trzymam kciuki, żeby się rozkręciło

@aneta_ck @xXxIzuLQaxXx wyplujcie ten szpital, bo bym się chyba zaryczała. W szpitalu rodzice śpią w nocy na fotelach jak chcą zostać z dzieckiem. Przecież ja nie byłabym tam w stanie z młodym nocować w ten sposób, a mój D musi do pracy i musi być w pogotowiu porodowym, więc też musi być na chodzie. Niestety na noc mogą zostać tylko rodzice, nie pozwolą na to np. babci, więc nikt poza nami nie wchodzi w grę z nocowaniem. Ja już to przeszłam jak młody trafił do szpitala mając 12 dni i to był naprawdę koszmar. Ale jak mogłabym mojego skarba zostawić samego w szpitalu. Nie dopuszczam do siebie myśli o szpitalu. Na razie mamy ten antybiotyk co poprzednio, bo ponoć przy zapaleniu płuc trzeba leczenie liczyć na 2 tygodnie. We wtorek do kontroli i jak nie będzie poprawy, to da nam inny antybiotyk. Poza tym oprócz antybiotyku i nebulizacji dostaliśmy Encorton.
Trzymam kciuki żeby Twój synek nie musiał byc hospitalozowany. Zdrówka, dużo zdrówka dla synka i siły dla Ciebie. Oby antybiotyk zadziałał

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chyba dziś wieczorem pójdę na IP i coś nasciemiam. Kurde, nie korzystam prawie wogóle z NFZ i jak coś potrzebuję, to muszę ściemiać.

@ana ana właśnie położna mi powiedziała, że chyba lepiej na IP, bo tam jeszcze lekarz mnie przebada. A w przychodni zapłacę 50zł i tylko suche KTG. No trudno, najwyżej posiedzę kilka godzin.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety, ja mam podobnie - jak już chciałabym coś załatwić na nfz to z wielką łaską i wyrzutem, że w ogóle coś mi się należy :/
Chociaż nie wiem czy sytuacja się nie zmienia jak jest sie po terminie porodu ? Wtedy chyba bezplatnie powinni w szpitalu w którym chcemy rodzić ? (chyba są takie zalecenia)
 
Z tego co zrozumiałam, to po terminie można umówić się na KTG, ale w Zośce terminy na przyszły rok, więc nie mam tyle czasu. Nie pozostaje mi nic innego jak iść i odczekać swoje. Chyba, że mój syn kapnie się, że jego czas minął i czas przywitać się z rodzicami[emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety, ja mam podobnie - jak już chciałabym coś załatwić na nfz to z wielką łaską i wyrzutem, że w ogóle coś mi się należy :/
Chociaż nie wiem czy sytuacja się nie zmienia jak jest sie po terminie porodu ? Wtedy chyba bezplatnie powinni w szpitalu w którym chcemy rodzić ? (chyba są takie zalecenia)
ja pamietam jak pojechalam wtedy w 21 tygodniu co mnie tak brzuch bolal...chyba naprawde zle wygladalam bo nawet ktg chcieli robic tylko za wczesnie bylo i wiadomo zrezygnowali, ale wypisali wszystkie dokumenty, zrobili usg i zbadali szyjke :) mozna? mozna :)
@Tuiles szpital nie powinien odmowic pomocy i sprawdzenia, przynajmniej ten w moim miescie, choc w innym miescie jak poszla moja kumpela na ktg to wiecie co jej powiedzieli (to byl 32 tydzien) a ginekologa pani nia ma?! i odeslali mowiac, ze ma przyjechac ze skierowaniem...jednak to jedyna taka sytuacja z jaka sie spotkalam....
 
Dzień dobry

Co za noc. Aru wymiotował całą noc, stan podgorączkowy, ewidentnie wirus.. i teraz mam wielką nadzieję że mnie nie złapie bo przecież pojadę do szpitala i będę rzygać na prawo i lewo.. chociaż z drugiej strony może poród mi to wywoła heh..

Wczoraj Lili szalała masakrycznie jak to zwykle ona o swojej porze. Do drugiej godziny się wierciła. Dzieci moje miały przerwę na kp ok 2.00 więc i Lili potwierdza regułę.

@Antiope @Jadwiga zdrówka dla waszych pociech

@lenam77 kciukamy dziś
@klarolina na fb wczoraj pisała że skurcze ma. Może rodzi właśnie.

Miłego dnia

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Cześć czy któraś z was miała zawezona oscylacja w 38 tyg ciąży? w poniedziałek idę po powtórzenia Ktg ale strasznie się boję, ruchy czuje ale panikuje strasznie, co byście zrobiły?
 
reklama
Witam sie z rana z bolem piczy standardowo. [emoji52]
Czy Wam tez kosci strzelaja w spojeniu I miednicy?
No ewidentnie sie rozlatuje.
Na wadze dzis 15 kg na plusie !!
Maly tak glowka mnie napiera na pecherz ze kurde chyba z kibla bym nie schodzila I to by bylo najlepsze rozwiazanie.
@Antiope , @elifit @Jadwiga zdrowka dla dzieciaczkow !!!!



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry