reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Boze dziewczyny....leze z magnezem i brzuch boli :( wracalismy z zakupow, dojezdzalismy do ronda i nagle wybil sie z ronda facet autem, wjechal na nasz pas pod prad i w brame wjechal (sugeruje, ze tam mieszka) gdyby nie szybka reakcja Tomka to lewego boku bysmy nie mieli!!!
zaczelismy trabic i wyzywac go, ale jaki byl stary dziad oburzony!!!!!
@noemi87 licze, ze jednak ktos pomoze :) albo zebys naprawde zaczela rodzic w dzien :) zawsze to inaczej idzie zorganizowac, latwiej ;)
i dlatego ja juz sie trzymam z daleka od samochodu zarowno jako kierowca jak i pasazer. caly trzeci trymestr przesladuje mnie wizja wypadku/stluczki. moze dlatego ze jak poprzednio bylam w ciazy to mielismy stluczke (bardzo niewielka) z mega ostrym hamowaniem (ze 100km/h do zera) i tydzien pozniej stwierdzil lekarz obumacie ciazy. czy to bylo powiazane nie wiem ale mnie przesladuje.
Lux pojedz na ip na ktg jutro. Na szkole polozna mowila zeby po najmniejszej stluczce czy hamowaniu mocnym robic ktg w ciazy.
Dokladnie wczoraj maz jechal 160 km od naszego miasta i mowil mi "moze sie przejedziesz ze mna". Odmowilam mowiac wlasnie ze boje sie stluczki.

@Antiope @Eli moje bohaterki ze z chorowitymi dziecmi ogarniacie sprawe. Antiope nie wierze ze w twojej sytuacji w razie tfu tfu szpitala nie pozwolili by babci zostac z malym. Postraszylabym ich sadem (w tym ostatecznym!).

co noc rece mi tak cierpna ze az omdlewaja. jakas rada jest na to czy musze urodzic?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Obudziłam sie i mi niedobrze i jelita jakieś wrażliwe. O fuj, jeszcze wirusa mi brakuje. Na wspomnienie ostatniej kupy aż mnie ciarki przechodzą tak bolało.
 
Witam się mamuśki[emoji4]

A więc oficjalnie jestem przeterminowaną grudniówką[emoji17][emoji23] Mój syn ma jeszcze szanse załapać się na niedzielny termin z USG. No cóż mi pozostaje? Czekać... Choć nadal nie mam żadnych objawów, żadnych skurczy, odchodzenia czopa czy oczyszczania. Jedynie twardnienie brzucha i mega apetyt.

@lenam77 a jak sytuacja u Ciebie? Chyba jednak nie spotkamy się na porodówce.

Chyba dziś urzadze sobie jakiś shopping, żeby nie zwariować i zająć czymś głowę. Miłego dnia Mamy[emoji9]

Lux słaba sprawa z tym samochodem. Taka jak @Grama80 pisała, jedz może na IP i sprawdź czy wszystko ok.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Antiope Jak Syn? Lepiej cokolwiek. Mam nadzieję że obyło się bez szpitala. Tego Wam jeszcze teraz brakowało!

@Grama80 ja miałam niedawno stłuczke i po niej nie wsiadlam już do samochodu. I tak jak piszesz pierwsze co to poleciałam na IP na ktg. Tam słowo "wypadek" działał cuda, wszyscy na baczność, zawarci i gotowi! Dlatego @Luxuorius nie ma co, warto sprawdzić czy all ok.

U mnie jak na złość wszystkie objawy jak ręka odjal, zaczął wylatywac czop- przestal, był śluz- nie ma, były skurcze- zniknęły. W takim tempie to na Walentynki urodze. Powoli mam dość...

Ale dziś dzień kciuków za @lenam77. O ile db mój zelek ciążowy zamiast mózgu kojarzy: dziś miala się stawić w szpitalu. Czekamy na przywitanie Jana!!!!

@Nonkatoja kiedy się zglaszasz do szpitala? Czy czekasz cierpliwie?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, dziekuje za troske, a wiec tak auto w nas nie uderzylo, ale gdyby moj Tomek mocno nie wyahmowal to bysmy lewego boku nie mieli...bo ten koles zamiast zjechac prawidlowo z ronda i gdzies nawrocic i wjechac prawidlowym pasem w brame to po prostu wjechal na rondo i wjechal na pas, ktorym sie na rondo wjezdza a tym pasem jechalismy my i wjechal w brame, chcial zaoszczedzic chyba czas i droge :angry: czuje sie dobrze, synek kopie i kopal w nocy a brzuch bolal z wrazenia chyba :(
zaczynam dzis 38 tydzien, o jaaaa
 
@Tulies dziś albo jutro pójdę KTG zrobić i jeśli wszystko będzie dobrze, to czekam. To KTG to tak dla świętego spokoju, bo dawno mnie nikt nie badał. Właśnie, czy na IP mogę iść i poprosić o KTG, czy lepiej coś ściemic, bo inaczej nie przyjmą?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Tulies dziś albo jutro pójdę KTG zrobić i jeśli wszystko będzie dobrze, to czekam. To KTG to tak dla świętego spokoju, bo dawno mnie nikt nie badał. Właśnie, czy na IP mogę iść i poprosić o KTG, czy lepiej coś ściemic, bo inaczej nie przyjmą?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
mi ginka wprost powiedziala, ze jesli nie chce u niej robic prywatnie i placic to mam isc na ip i nasciemniac, ze brzuch boli, ze dziecka nie czuje iles tam godzin, jesli szpital jest ok to zrobia bez mrgniecia ktg
 
reklama
@Nonkatoja Ja mam termin na pon. Miałam mieć wizytę u mojego gin ale stwierdzil żebym już się stawiła do szpitala zamiast do niego. To tak zrobię. Pójdę powiem że mam termin i że się martwię czy all ok. Nie wyobrazam sobie że mnie wystawia za drzwi bez sprawdzenia choćby ktg. Może się zdziwię... :)
 
Do góry