reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@joshi mnie podwozie boli od paru dni intensywnie. Ciężko mi czasem wstać tak mnie boli.

@lenam77 trzymam kciuki. Rozumiem, że już zostajesz i czekasz na Jasia?
Tak myślałam, że w sobotę w ciągu dnia może być dużo kobitek. Pójdę wieczorem, bo liczę, ze już większość załatwi sprawę w dzien[emoji14]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z Was miała wąski zakres oscylacja w Bad Ktg, nie wiem co to może znaczyć? proszę o pomoc. a przy okazji życzę wszystkiego dobrego panią które już urodziły swoje pociechy :-)
 
Iza super wieści! Trzymajcie się tam mocno. I powodzenia z karmieniem! :)
Ależ Wam rozpakowanym zazdroszczę że macie już to za sobą i zdrowe piękne maluszki obok!
 
Witam dziewczyny. U mnie cisza tzn skurcze jakie były takie są, czyli do bani. Jutro termin. A mój do mnie " to może urodzisz 10?" Najpierw chciał 6 a teraz 10:). Pózniej bedzie chciał na wigilie ;). Denerwuje mnie to czekanie. Wizytę mam u lekarza dopiero 10 12 na koniec 41 tygodnia, do tego czasu nic mi nie zrobią.
 
reklama
@Grudniowamama1985
Tak ja miałam. Mi tłumaczyli to spadkiem tętna po skurczu poniżej 100 unm. U małego spadki oscylacji były do 86unm i przez to wycięli mi dziecko. Bali się że to przez niewydolność łożyska serce tak pracuje.

Ordynator uparty był by mnie pociąć, bo okazało się że prowadził rok temu ciaze bliźniaczą i zbagatelizowal te spadki u dzieci w 39tyg ciąży i maluchy zmarły :(
 
Do góry