reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Witam sie z Wami w ten piękny poranek:)
Po wczorajszych odwiedzinach przyjaciółek bylam trochę zmeczona ale bylo super :D potem wrocil maz z pracy i jestem od razu spokojniejsza jak jest przy mnie. Nawet sie wyspalam:) Po wczorajszym badaniu nadal brazowe uplawy...a skurcze hmm jest ich coraz wiecej z dnia na dzien. Czy to mozliwe zeby cos zaczelo sie dziac po badaniu u lekarza...? Wiem ze to taki czas ze wszystko moze sie wydarzyc a natury sie nie oszuka..Maluszek sie rozpycha. Boli wszytko na dole i plecki no ale tak juz pewnie do konca. Oby niedlugo sie cos rozkrecilo..:) Mamy polowke 38 tygodnia:) Dzis przede wszystkim odpoczywam a jutro na imieniny do tesciowki. Widzialam ze pisalyscie o ktg..kurcze ja chodze do gina na nfz i jestem zadowolona naprawde. Prywatnie usg robilam 2 razy a na nfz juz mialam 5 w sumie do tej pory. Ktg co tydzien juz do konca a po terminie chyba codziennie albo co dwa dni.

@Luxuorius dobrze ze nic sie nie stalo..Idziez na ktg?

@lenam77 trzymam kciuki:)

@xXxIzuLQaxXx jakie super wiesci od rana :D w koncu w domku :)

Dziewczyny zycze zeby Waszym dzieciaczkom szybko te chorobska przeszly. co za paskudny okres na choroby...

Milej soboty dla wszystkich:***
 
Hej właśnie się jakoś źle schylilam i coś mi strzelilo u dołu pleców boli strasznie :-/ można smarować jakimiś masciami rozgrzewającymi? co robić? poród tuż tuż a jak nie przejdzie do porodu? co robić?
 
Dziewczyny z chorymi dziecmi zdrowka zycze! Lux, a Ty uwazaj na siebie na finiszu. Ja juz sama nie wiem jak to ze mna bedzie. Obserwuje ruchy, wszystko ok, chyba na poniedzialek umowie sie do innego gina w innym miescie na wizyte i skonsultuje. Po wczorajszym mega bolesnym badaniu ciagle rzadki sluz zabarwiony na brazowo, wczesniej na czerwowo, nie wiem czy to czop czy co... Niezlego stracha wczoraj mi napedzily skurcze, byly bolesne i dosc regularne przez pare godzin, nie minely po kapieli, a potem nagle wszystko odpuscilo. Nie wiem czy to moj gin cos specjalnie naruszyl tym badaniem, bo tak podwozie caly dzien bolalo, jakby mi tam ktos wiertarke wlozyl i wiercil... A samo badanie bolesne tak, ze....... Ciekawa jestem czy to juz cos sie zbliza czy nie. Musze skonsultowac tylko fakt ten, ze gin mi ciagle mowi zebym w koncu zaczela rodzic, a skoro przeplywy sa ok, to po co sie spieszyc.... Dzis troche mnie mdli...
 
@Tuiles no ja tak jak mowie pochodze w dwupaku do Swiat, tak czuje :D hehe
@majka23x tak jak mowiz lepiej idz do innego lekarza i niech on zobaczy co sie swieci :) co do ruchow moj wlasnie mi robi fale z brzucha, z rana kopal, ale teraz sie rozbudzil na calego, ciaza u mnie donoszona, wiec musze te ruchy juz porzadniej kontrolowac :)
@Ola0303 Natanek kopie ladnie wiec nie ide poki co na ktg, nerwow sie najedlismy, ale juz jest ok :)
 
Dzień dobry. U nas też póki co spokój, w nocy bóle i ciągniecie brzucha jak na okres i ból w pachwinach, a od rana spokój. Idę zaraz na spacer z rodzinką bo słonko zachęca do wyjścia ;)

@lenam77 kciuki i dawaj znać co u Was:)

@Luxuorius też mam nadzieję, że jakoś się uda i mąż będzie ze mną a małym ktoś się zajmie... a Ty uważaj na siebie.

Chorym dzieciaczkom szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Miłego dnia.
 
Witam kobitki:))

Znow wracam z pytaniem[emoji15]
Moj maly rusza sie glównie jak go zaczepie, odpowiada kopniakiem praktycznie od razu, ale tak sam z siebie to mocno leniwy jest... nie wiem czy się martwić....:-(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też Mała raz na jakiś czas coś się ruszy, co najdziwniejsze tak po prostu w ciągu dnia, po jedzeniu juz niekoniecznie... A z tym zaczepianiem mam identycznie, jak długo się nie odzywa to coś tam ja smyrne i od razu szybka reakcja :)
 
reklama
moj kopie duzo sam z siebie a jak zaczepie to potrafi tak kopnac, ze hej :D choc czasami jest i tak, ze jak go zaczepie to przez minute cisza (musi chyba zczaic, czy to mama lub tata zaczepiaja) i jak sie upewni to odp kopniakiem :D smiejemy sie wtedy, ze sprawdza kto wola :D
 
Do góry