reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
stary mnie zabije jak wroci z roboty :oo: zrobilam spaghetti i wyszlo tak pikantne, ze gardlo wypala :D
Mniam uwielbiam ostree [emoji7]
Mnie jest prawdę mówiąc wszystko jedno jaką pozycję przyjmę, byleby mały wyskoczył. Jak mi bedzie źle leżąc (chociaż tak właśnie wyobrażam sobie siebie rodzącą) to po prostu zażądam zmiany pozycji i już. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Co do obuwia na czas porodu - można zostać jedyną gwiazdą, o której będzie na długo głośno w szpitalu! I złożyć szpilki! :p
Hahahahah! Nie no ale na serio ciekawa jestem jak to jest, chyba w kapciach moge byc.... Ale mam rozterki normalnie szok :D
Dziewczyny można chyba wcinac grzyby w ciąży co? Tak mi się chce pierogów z grzybami... a później przy karmieniu to już nie zaznam ich smaku, bo ponoć maluchy mają problemy z brzuszkiem po grzybach.
Ja jem duzo grzybow, uwielbiam :) nie slyszalam nawet szczerze mowiac, ze nie mozna ich jesc w ciazy
 
Hej dziewczyny. Ja padam.. byłam po wyniki w lab potem w dwóch sklepach z mężem, także narobiłam km i teraz ledwo żyję..mąż działa w kuchni a ja leżę i dochodzę do siebie ;)

@lenam77 to teraz chyba kolej na Ciebie:)

@Luxuorius Ty to masz przygody:p uważaj na siebie

A propos klapek pod prysznic dobry pomysł z tymi japonkami, skorzystam;)
 
W ogole co to nasze forum tak podupadlo? Rozumiem dziewczyny, ktore urodzily, ze nie maja czasu, a reszta?! Cos nas malo zostalo z tego co widze, czesc sie przenioslo na fejsa :( chociaz tam bardziej mamusiowy watek niz ciazowy :) na wizytowym tez cisza, nikt juz nawet wizyt nie opisuje :(
 
A mi maz nie pozwala wychodzic na dwor zebym sie nie przeziebila. Od wczoraj pada snieg, wszyscy domownicy wracaja i mówią Ale zimno, ale slisko a ja leze w cieplutkim domku do góry brzuchem i jedynie obserwuje pogodę przez okno
 
W ogole co to nasze forum tak podupadlo? Rozumiem dziewczyny, ktore urodzily, ze nie maja czasu, a reszta?! Cos nas malo zostalo z tego co widze, czesc sie przenioslo na fejsa :( chociaz tam bardziej mamusiowy watek niz ciazowy :) na wizytowym tez cisza, nikt juz nawet wizyt nie opisuje :(

Też to właśnie zauważyłam. Więcej osób chyba faktycznie woli się udzielać na fejsie, ja wolę popisać tutaj;)
 
Też to właśnie zauważyłam. Więcej osób chyba faktycznie woli się udzielać na fejsie, ja wolę popisać tutaj;)
Ja tez, bo na messengerze ciezko wrocic do tego co bylo, nie mozna zacytowac, poza tym tam tylko jednozdamiowe wypowiedzi, a nie ma co z kazda glupota nowego posta dodawac :) tez sie tu lepiej odnajduje, choc nie powiem, bo msg tez podczytuje :)
 
ja opisałam swoją wizytę dzisiejszą :D
a poza tym okropnie się dzisiaj czuję.. zmęczona, słaba, kręci mi się w głowie... wizyta mi nieco poprawiła humor (że wszystko ok), nie mniej jednak nie jest to mój dzień.

a najbardziej bawi mnie synek (2 lata), któremu jak opowiadam, że ze szpitala przyniosę mu dzidziusia, to mówi, że "nie zmieści się, nie ma miejsca" ;) a mieszkamy w domku jednorodzinnym, więc ciasno nie jest, nawet dla 6 os rodziny ;)
 
W ogole co to nasze forum tak podupadlo? Rozumiem dziewczyny, ktore urodzily, ze nie maja czasu, a reszta?! Cos nas malo zostalo z tego co widze, czesc sie przenioslo na fejsa :( chociaz tam bardziej mamusiowy watek niz ciazowy :) na wizytowym tez cisza, nikt juz nawet wizyt nie opisuje :(
Pytasz to odpowiem :)
Wątek główny naszego forum jest nie do ogarnięcia w przypadku niebycia na bieżąco. Nie ma zasad i ogólnie zrobił się chaos i balagan. Każdy pisze jak chce cytuje jak chce, pisze po jednym zdaniu a potem jest kilka stron nadrabiania. Istotne informacje gubią się w gąszczu nieistotnych.
Każda z nas ma inny styl pisania, jedne cytują drugie wywołują przez @ czy pogrubienie. Jednakże żebyśmy wszystkie dobrze się tu czuły to należy uporządkować jakiś zbiór zasad i generalnie stosować się do netykiety.
Nie powinno być tak, że jedna użytkowniczka pisze kilka postów jeden pod drugim, z czego każdy ma cytat a potrm reszta z nas musi przez to wszystko przewijać.

To jest moje trzecie forum i wierzcie.mi że ujednolicenie zasad forum pomaga wielce :)

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
Do góry