reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Eli kciuki za ktg. Bedzie dobrze :)

Lux uważaj na siebie.

Ja urodziłam 13 i sprawnie poszlo. A tak w ogole to z om miałyśmy termin na dzis:)

Majka tesciowa na miesiac przyjechała. Może do 15 zostanie? Sprawa otwarta ale pewnie przed swietami pojedzie.


km5s8u69dm9dsszh.png
 
@Grun 10 dni w szpitalu będziesz leżeć? O matkooo. Powodzenia więc!

Lilka bardzo mało się ruszs. Zaraz idę na ktg

Miłego

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
Głęboko wierzę że jednak Młoda sama trochę wcześniej będzie chciała wyjść... jak zobaczy szpital i zorientuje się że mama nie lubi tam byc i chciałaby do domu jak najszybciej a z tą cukrzycą i tarczyca :/ nigdy nie wiadomo - przynajmniej będę pod stalym monitoringiem. I pędzić nie będę tych 100km jakby coś..


A może w ogóle mnie nie przyjmą ;)?
 
A ja dzisiaj olewam bol plecow i ide do galerii, trudno najwyzej bede chodzic jak paralityk, ludzie beda sie za mna ogladac, a po powrocie do domu odpadna mi plecy, ale chce sie gdzies w koncu ruszyc! Moze nie umre z bolu :)
 
Boze co za dzien :( najpierw w drodze powrotnej z lab zatrzymala mnie policja :wściekła/y: do kontroli rzecz jasna, ale z 15 minut mi kazali czekac...no dobra, po drodze wjechalam do biedronki gdzie o malo sie nie przewrocilam na sliskich plytkach a parkujac pod blokiem zakopalam sie autem, noz ku*wa!!! mamy dwa parkingi-jeden glowny z tylu za blokiem nalezacy do naszego bloku (kazdy ma swoj) i z przodu taki dziki, gdzie podjezdzaja ludzie leniwi (czytajcie JA :D) no i myslalam, ze ten piasek jest hmmm zamarzniety :D pomogli mi dwaj panowie z mojego bloku wycigajac auto innym autem :) cos sie jeszcze dzis wydarzy? :D moze moj syn okaze sie kuzwa corka na usg hehe :D to juz bym padla, haha, przed oplem widac piekne dziury, za groma nie szlo wyjechac :D
20161130-110524.jpg
Zaznaczyłas gdzie twoje miejsce ;)
 
reklama
Do góry