reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Ja w planie rodzenia zaznaczyłam, że chcę rodzić w pozycji wertykalnej :) Zostało 0-4dni! O żesz!! Jutro koniec 40tc.
Czyli termin na pierwszego grudnia tak? :) a jesli nic sie nie ruszy to kiedy sie zglosisz? Chociaz nie chce zapeszac, na pewno gladko pojdzie, mam nadzieje, ze stosujesz 4S :) slyszalam jeszzcze o przysiadach, a ze ciezko z brzuchem to przy otwartych drzwiach i trzymac klamke jedna reka z jednej strony, druga z drugiej :)
 
Czyli termin na pierwszego grudnia tak? :) a jesli nic sie nie ruszy to kiedy sie zglosisz? Chociaz nie chce zapeszac, na pewno gladko pojdzie, mam nadzieje, ze stosujesz 4S :) slyszalam jeszzcze o przysiadach, a ze ciezko z brzuchem to przy otwartych drzwiach i trzymac klamke jedna reka z jednej strony, druga z drugiej :)
Jeżeli Jan do 2go nie wyskoczy to 3go mam być w szpitalu o 9rano w punkcie konsultacyjnym. Prawdopodobnie mnie wtedy zostawià (cukrzyca ciàżowa) zaczekajà może chwilè i oksytocyna.

Od 3dni 4s odpada, mąż chory,ja leniwa:/
 
Mnie jest prawdę mówiąc wszystko jedno jaką pozycję przyjmę, byleby mały wyskoczył. Jak mi bedzie źle leżąc (chociaż tak właśnie wyobrażam sobie siebie rodzącą) to po prostu zażądam zmiany pozycji i już. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Co do obuwia na czas porodu - można zostać jedyną gwiazdą, o której będzie na długo głośno w szpitalu! I złożyć szpilki! :p
 
Mnie jest prawdę mówiąc wszystko jedno jaką pozycję przyjmę, byleby mały wyskoczył. Jak mi bedzie źle leżąc (chociaż tak właśnie wyobrażam sobie siebie rodzącą) to po prostu zażądam zmiany pozycji i już. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Co do obuwia na czas porodu - można zostać jedyną gwiazdą, o której będzie na długo głośno w szpitalu! I złożyć szpilki! :p
Albo kozaki z ostrogami ;) kontrola nad położną.
 
Mnie jest prawdę mówiąc wszystko jedno jaką pozycję przyjmę, byleby mały wyskoczył. Jak mi bedzie źle leżąc (chociaż tak właśnie wyobrażam sobie siebie rodzącą) to po prostu zażądam zmiany pozycji i już. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Co do obuwia na czas porodu - można zostać jedyną gwiazdą, o której będzie na długo głośno w szpitalu! I złożyć szpilki! :p
hehe a jak :D polozne mialyby co wspominac :)
 
Dziewczyny można chyba wcinac grzyby w ciąży co? Tak mi się chce pierogów z grzybami... a później przy karmieniu to już nie zaznam ich smaku, bo ponoć maluchy mają problemy z brzuszkiem po grzybach.
 
reklama
Do góry