reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

@lenam wirm właśnie. Poprzestawiały jej się pory heh.

Mąż w pracy. Auto wziął jak zwykle. Wyszłam więc na busa a ten skur przejechał 6 minut przed czasem bo go widziałam. Zadzwoniłam na infolinie firmy bo kurna marzniemy na przystanku a następny za godzine! Mają przysłać kogoś po nas. Trzy osoby czekają. Kurrr :/

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
dla nas wyglada inaczej ale wiesz znajomi...zwalaszcza tacy bez dzieci to moga nie widziec roznicy. dla nich gruba to gruba. no tak to sobie wyobrazam:)
w sumie malo kogo widzialam tak od razu po porodzie. ja zazwyczaj czekam te 3-4 tygodnie zeby odwiedzic mloda mame i dzidziusia

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
tak, ale Adrian dzwonil do Tomka w niedziele i Tomek mu mowil, ze ja jeszcze w dwupaku i tez temu cycki mi opadly w tym sklepie :D moze zapomnial, ze dzwonil hehe
 
Boze co za dzien :( najpierw w drodze powrotnej z lab zatrzymala mnie policja :wściekła/y: do kontroli rzecz jasna, ale z 15 minut mi kazali czekac...no dobra, po drodze wjechalam do biedronki gdzie o malo sie nie przewrocilam na sliskich plytkach a parkujac pod blokiem zakopalam sie autem, noz ku*wa!!! mamy dwa parkingi-jeden glowny z tylu za blokiem nalezacy do naszego bloku (kazdy ma swoj) i z przodu taki dziki, gdzie podjezdzaja ludzie leniwi (czytajcie JA :D) no i myslalam, ze ten piasek jest hmmm zamarzniety :D pomogli mi dwaj panowie z mojego bloku wycigajac auto innym autem :) cos sie jeszcze dzis wydarzy? :D moze moj syn okaze sie kuzwa corka na usg hehe :D to juz bym padla, haha, przed oplem widac piekne dziury, za groma nie szlo wyjechac :D
20161130-110524.jpg
 
ja mam na 17-20, ale czuje, ze znow bedzie poslizg wiesz :( i pozno wejde pewnie, ja juz mam druga karte, w ktorej sie nie mieszcze :D
Loo to sie nachodzilas w tej ciazy, ja mam jeszcze jedna rubryczke na jutro, a moze urodze przed wizyta nastepna i nie bedzie potrzebna? Haha :) z tylu tylko tam gdzie usg (nie wiem czy kazda karta podobnie wyglada) moj gin nic nie wypelnia.. i tam mam pustki. Co do poslizgu, jeszcze mi sie nie zdazylo wejsc do gina punktualnie :)
@lenam wirm właśnie. Poprzestawiały jej się pory heh.

Mąż w pracy. Auto wziął jak zwykle. Wyszłam więc na busa a ten skur przejechał 6 minut przed czasem bo go widziałam. Zadzwoniłam na infolinie firmy bo kurna marzniemy na przystanku a następny za godzine! Mają przysłać kogoś po nas. Trzy osoby czekają. Kurrr :/

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
Wspolczuje, bo zimno jest jak cholera. Ja wczoraj tak zmarzlam na przystanku, ze brak slow, a Ty jeszcze z dziecmi... I tak dobrze, ze kogos przysla, szok normalnie
 
Boze co za dzien :( najpierw w drodze powrotnej z lab zatrzymala mnie policja :wściekła/y: do kontroli rzecz jasna, ale z 15 minut mi kazali czekac...no dobra, po drodze wjechalam do biedronki gdzie o malo sie nie przewrocilam na sliskich plytkach a parkujac pod blokiem zakopalam sie autem, noz ku*wa!!! mamy dwa parkingi-jeden glowny z tylu za blokiem nalezacy do naszego bloku (kazdy ma swoj) i z przodu taki dziki, gdzie podjezdzaja ludzie leniwi (czytajcie JA :D) no i myslalam, ze ten piasek jest hmmm zamarzniety :D pomogli mi dwaj panowie z mojego bloku wycigajac auto innym autem :) cos sie jeszcze dzis wydarzy? :D moze moj syn okaze sie kuzwa corka na usg hehe :D to juz bym padla, haha, przed oplem widac piekne dziury, za groma nie szlo wyjechac :D
20161130-110524.jpg
O mama ale przygody...a przeciez dzis 30 a nie 13 :p oby nic juz sie nie wydarzylo dzis niespodziewanego i uwazaj na siebie :*
 
Loo to sie nachodzilas w tej ciazy, ja mam jeszcze jedna rubryczke na jutro, a moze urodze przed wizyta nastepna i nie bedzie potrzebna? Haha :) z tylu tylko tam gdzie usg (nie wiem czy kazda karta podobnie wyglada) moj gin nic nie wypelnia.. i tam mam pustki. Co do poslizgu, jeszcze mi sie nie zdazylo wejsc do gina punktualnie :)

Wspolczuje, bo zimno jest jak cholera. Ja wczoraj tak zmarzlam na przystanku, ze brak slow, a Ty jeszcze z dziecmi... I tak dobrze, ze kogos przysla, szok normalnie
no ja nieraz czekam po 2 godziny u ginki...moja ginka sie rozpisuje i nie miesci w rubryczkach hehe
 
Boze co za dzien :( najpierw w drodze powrotnej z lab zatrzymala mnie policja :wściekła/y: do kontroli rzecz jasna, ale z 15 minut mi kazali czekac...no dobra, po drodze wjechalam do biedronki gdzie o malo sie nie przewrocilam na sliskich plytkach a parkujac pod blokiem zakopalam sie autem, noz ku*wa!!! mamy dwa parkingi-jeden glowny z tylu za blokiem nalezacy do naszego bloku (kazdy ma swoj) i z przodu taki dziki, gdzie podjezdzaja ludzie leniwi (czytajcie JA :D) no i myslalam, ze ten piasek jest hmmm zamarzniety :D pomogli mi dwaj panowie z mojego bloku wycigajac auto innym autem :) cos sie jeszcze dzis wydarzy? :D moze moj syn okaze sie kuzwa corka na usg hehe :D to juz bym padla, haha, przed oplem widac piekne dziury, za groma nie szlo wyjechac :D
20161130-110524.jpg
Hahahahha ale masz przygody!!! Uwazaj na siebie! Ja sie dziwie, ze jeszcze gleby nie zaliczylam tej zimy, ale pewnie dlatego, ze malo wychodze przez te plecy :( juz mnie to doluje po malu, mam ochote sie przejsc po galerii czy cos.. w tym roku chyba prezenty na swieta kupie online..
 
reklama
Hahahahha ale masz przygody!!! Uwazaj na siebie! Ja sie dziwie, ze jeszcze gleby nie zaliczylam tej zimy, ale pewnie dlatego, ze malo wychodze przez te plecy :( juz mnie to doluje po malu, mam ochote sie przejsc po galerii czy cos.. w tym roku chyba prezenty na swieta kupie online..
ja nie moge miec nudnego zycia jak normalni ludzie :D jeszcze jak ci panowie zobaczyli moj brzuch to sie spytali czy nie rodze :D
ja nie wiem kiedy kupie prezenty, nie wiem jak to zorganizowac
 
Do góry