reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

@lenam wirm właśnie. Poprzestawiały jej się pory heh.

Mąż w pracy. Auto wziął jak zwykle. Wyszłam więc na busa a ten skur przejechał 6 minut przed czasem bo go widziałam. Zadzwoniłam na infolinie firmy bo kurna marzniemy na przystanku a następny za godzine! Mają przysłać kogoś po nas. Trzy osoby czekają. Kurrr :/

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
czyli Lilka szaleje jak moj, po nocach :) co do busa, tez bym to zglosila, maja na rozpisce godziny iminuty odjazdow to niech sie tego trzymaja!
 
reklama
@elifit - och też bym zrobiła aferę z busem. ostatnio zauważyłam że mi się włącza straszny agresor na wszystko! Jak nigdy! Bojowa się zrobiłam na maxa o każdą pierdołę. Hormony?

Daj znac koniecznie jak tam po ktg. U mnie następne dopiero w piątek.

@lenam77 - u mnie też dziwnie spokojnie, mam nadzieję, że to chwilowy leń małego dopadł. Coś tam smyra więc jeszcze (JESZCZE) nie panikuję.

@Luxuorius - u Ciebie to nie może być chyba taki normalny, spokojny, wręcz nudny dzień co?
 
@elifit - och też bym zrobiła aferę z busem. ostatnio zauważyłam że mi się włącza straszny agresor na wszystko! Jak nigdy! Bojowa się zrobiłam na maxa o każdą pierdołę. Hormony?

Daj znac koniecznie jak tam po ktg. U mnie następne dopiero w piątek.

@lenam77 - u mnie też dziwnie spokojnie, mam nadzieję, że to chwilowy leń małego dopadł. Coś tam smyra więc jeszcze (JESZCZE) nie panikuję.

@Luxuorius - u Ciebie to nie może być chyba taki normalny, spokojny, wręcz nudny dzień co?
nieee skad :D zawsze musi sie cos dziac :D
 
Laski mam glupie pytanie.. na liscie szpitalnej mam klapki gumowe lub plastikowe, nie wiem czy je kupowac w ogole, nie wystarcza jakies najzwyklejsze kapcie...? [emoji16]
 
reklama
Do góry