reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Lilka pępek mi wypycha. Ale zwykle kopie mnie po lewym jajniku aż syczeee

cb7wugpju04jz4q8.png
no moj wlasnie gdzies kolo jajnika daje czadu, chodzic mi ciezko
 
reklama
Ja jedna Kupilam na allegro za 20 zl i myślałam ze jak jestem w ciazy to wezme M do tej pory nosilam XS albo S i wiecie co? Teraz z brzuchem sie w niej topie. A co dopiero po porodzie. Nie spodziewałam sie ze to takie wielkie. Ale może teściowa mi ja skroci i zwezi bo jest tragedia
 
Ewna mam takie same gaciorki. A co do koszul to trochę szkoda mi kasy bo wiem że to tylko do szpitala. W domu nie śpię w koszulach. A jeszcze lepiej ze szlafrokiem bo też nie używam, nie mam nnawet i znów muszę kupić tylko do szpitala. A ileż ubranek bym za to kupiła dla Frania :)
 
Buahahahaha w szczecinie ruchacz mówi się na zupełnie inne zjawisko ;))) na rozwiazlych facetów :)))) ale skoro są to też pierogi ruskie, to spróbujcie wersji podsmazone na patelni z cebulka na to pieprz i zalane śmietanka 30%.... omnomnomnom [emoji7]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Moj mezu tez tak je i do tego ketchup hehe :D

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj kilka godzin spędziliśmy w Ikei, Asia została z babcią. Zeszło tyle czasu bo najpierw mielismy sporo rzeczy do zwrócenia, a potem każda partia zakupów była poprzedzona długim odpoczynkiem na kanapach w restauracji i wizytą w toalecie;) Z rzeczy dla malutkiej w brzuszku to kupiłam taki kocyk Link do: ÄLSKAD Koc - IKEA i owieczkę Link do: LEKA Zabawka grająca, owca - , - IKEA. Teraz muszę tą zabawkę uchować przed Asią;)
 
reklama
Do góry