reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Ja miałam dwie cc i w majtkach z siaty chodziłam. Po prostu z wysokim stanem

cb7wugpju04jz4q8.png
A widzisz ja też miałam z wysokim stanem i tak mi zakazano. To chyba zależy od szpitala
 
reklama
Ruskie pierogi? Fuuuuuuuuuuuu
Nie znoszę bleeee, tak samo jak barszczu ukraińskiego.
Z pierogów to:
- pierogi z kapustą
- pierogi z grzybami
- pierogi z kapustą i grzybami
- pierogi z jagodami polane śmietaną
- pierogi z białym serem
- pierogi z mięsem.
....
Wszystkie rodzaje oprucz ruskich
:D
Ja jestem mistrzynią pierogów po mojej mamie, jak dwie zasiadamy do robienia to wszyscy wpindalają aż się uszy trzęsą. A ja dodatkowo pieeeeeknie falbankuje pierogi. Uwielbiam to robić :D
 
Buahahahaha w szczecinie ruchacz mówi się na zupełnie inne zjawisko ;))) na rozwiazlych facetów :)))) ale skoro są to też pierogi ruskie, to spróbujcie wersji podsmazone na patelni z cebulka na to pieprz i zalane śmietanka 30%.... omnomnomnom [emoji7]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie tylko w Szczecinie i stąd ta nazwa na pieroga śmieszy[emoji23]

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Dziewczyny no kurcze bo pierogi bede w weekend robic. Takiego smaka narobilyscie. U nas zawsze współpraca przy pierogach. Maz walkuje ciasto ja lepie:D z tym ze jak my podchodzimy do pierogow to ze 150 tak na raz bo mniej sie nieoplaca:D

Ja wszystko prasuje. Tak juz mam po prostu.


A wracajac do wczesniejszych postow. Za Maciusia caly czas kciuki trzymam. Wierze w niego. Jest taki dzielny. Bedzie dobrze. Musi byc.


 
Dziewczyny no kurcze bo pierogi bede w weekend robic. Takiego smaka narobilyscie. U nas zawsze współpraca przy pierogach. Maz walkuje ciasto ja lepie:D z tym ze jak my podchodzimy do pierogow to ze 150 tak na raz bo mniej sie nieoplaca:D

Ja wszystko prasuje. Tak juz mam po prostu.


A wracajac do wczesniejszych postow. Za Maciusia caly czas kciuki trzymam. Wierze w niego. Jest taki dzielny. Bedzie dobrze. Musi byc.


no ja tez jak robie golabki, krokiety czy pierogi to tasmowo, jak narobic syfu w kuchni to konkretnie :D
 
reklama
Zdecydowanie zależy od szpitala. Ty teraz będziesz rodzić w innym prawda? Chyba wystarczy ci strasznych opowiastek z poprzedniego razu. Tym razem będziesz miała lepszą opiekę tego vi życzę.

cb7wugpju04jz4q8.png
Oby i zdecydowanie. Rodze w swoim rodzinnym mieście lub w szpitalu oddalonego o 25 km. Ale chyba u siebie. Położne fajne ale szpital kiepsko wyposażony. Jest jedna sala porodowa przedzielona trzema kotarami. Więc intymności nie ma, ale podczas porodu chyba o tym nie będę myśleć tylko by skupić się na samym porodzie.
Oby mąż był przy mnie, jak nie da rady chyba mamę poprosze, nie wiem nie myślałam o tym
 
Do góry