reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Trytytka nie wiem wiem tylko, ze matka ciagle jej powtarza zobaczysz juz teraz nie bedziesz dostawala takich prezentow jak do tej pory ! Mloda sama mi to mowila ... Brak slow na ta kobiete najgorsze, ze mloda to przezywa bo przeciez to dziecko i generalnie dzieci maja to do siebie, ze wierza matce a ta jej czasami takie bzdury gada, ze szok

Przykladowo mloda chciala z nami zamieszkac w grudniu ja juz chcialam przerwac starania o dziecko i je odlozyc juz mielismy skladac pozew do sadu o opieke nad mala i wiecie co jej matka jej powiedziala ? Ze jak mloda zezna w sadzie, ze chce z nami mieszkac to ja (matke) zamkna w wiezieniu a jej siostra trafi do domu dziecka !!!
Dzieciak tak sie wystraszyl, ze po nocach nie chciala mi spac jak byla u nas a luby mial na nocki w koncu zapytalam o co chodzi czy ona sie boi czegos no i w koncu mloda powiedziala, ze ona nie chce zeby mama trafila do wiezienia i nie chce z nami mieszkac
No to skoro tak to nie bylo sensu isc do sadu debila z siebie robic ....


takim babom na prawdę powinno się zabierać prawo do opieki bo krzywdzą te swoje dzieci niemiłosiernie...

Ja mam taki spadek formy psycho-fizyczny, że niewiele mi trzeba żeby usiąść i płakać bez powodu... może to ciężka noc, bo budziłam się co chwilę, może hormony... :(

Toxo nie przechodziłam i też miałam tylko raz robione:( upomnę się na następnej wizycie...
 
reklama
takim babom na prawdę powinno się zabierać prawo do opieki bo krzywdzą te swoje dzieci niemiłosiernie...

Ja mam taki spadek formy psycho-fizyczny, że niewiele mi trzeba żeby usiąść i płakać bez powodu... może to ciężka noc, bo budziłam się co chwilę, może hormony... :(

Toxo nie przechodziłam i też miałam tylko raz robione:( upomnę się na następnej wizycie...
Nie przejmuj się, ja też mam spadek formy i szaleją mi hormony. Ehhh... cierpliwości to ja ostatnio za grosz nie mam. Nie wiem jak mąż ze mną wytrzymuje, a to on zawsze był bardziej humorzasty.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie podobnie z toxo, nie przechodziłam, brak przeciwciał, ale wynik ujemny. Lekarz powiedział, że będziemy na każdy trymestr robić jedno badanie na toxo, a cytomegalia raz wystarczy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
elifit - tak stopniowo odchodzil od tego swojego stylu.Jak się Nadia urodziła to kazałam mu kupować zwykle spodnie ale on tak nie bardzo a teraz ma może jedna para dżinsowa.Chodzi dalej tak samo ubrany tzn. spodnie dżinsowe + koszula + bluza ale nie jest to już takie szerokie jak na początku.
 
reklama
Do góry