reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Lux przytulam Cie bardzo mocno... w takich chwilach nawet nie wiadomo co napisać, ale Twój maz ma racje, ze musicie sie skupić na tym dzieciątku, które jest w drodze, bo ono tam w Twoim brzuchu czuje wszystko to samo co Ty. Wiec nie zadręczaj sie za bardzo, bo jemu tez jest smutno wtedy [emoji20]

U nas w listopadzie stuknie 10 lat, akurat maz powinien wrócić na rocznice do domu [emoji177]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lux przytulam Cie bardzo mocno... w takich chwilach nawet nie wiadomo co napisać, ale Twój maz ma racje, ze musicie sie skupić na tym dzieciątku, które jest w drodze, bo ono tam w Twoim brzuchu czuje wszystko to samo co Ty. Wiec nie zadręczaj sie za bardzo, bo jemu tez jest smutno wtedy [emoji20]

U nas w listopadzie stuknie 10 lat, akurat maz powinien wrócić na rocznice do domu [emoji177]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
nam w listopadzie stukna 4 lata :)
ehhh mldy szaleje, kopie i jestem dzieki temu spokojniejsza :)
 
U mnie tez kropelkami wypływa, ale wole używać wkładek, zeby potem nie było niespodzianki w publicznym miejscu [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie pierwsza ciąża a też już od jakiś 2 czy 3 tygodni mam siarę i tez zauważyłam krople mleka. No jak spałam w samej koszulce bez stanika to miałam plamy i jak nacisnę to zawsze coś wypływa :)
 
nam w listopadzie stukna 4 lata :)
ehhh mldy szaleje, kopie i jestem dzieki temu spokojniejsza :)
my we wrześniu 16 lat razem, a 16 października minie 12 lat od ślubu. Trzeba ciacho upiec, bo 3 maz miał dodatkowo urodziny, ale wtedy nie byłam w stanie nic przygotować. To teraz jakoś przygotuje.
 
Witaj @sancia880 miło że do nas wpadłaś. Zostajesz na dłużej? [emoji13] jak tam przygotowania do wielkiego dnia?

Co do twojego pytania to jeśli kiedyś karmiłaś kp to jak najbardziej ci kropla białego mleka może pocieknac ale mimo wszystko siara pojawi się po porodzie albo niedługo przed.

cb7wugpju04jz4q8.png

No właśnie ja się bardzo martwię jak to u mnie będzie i jak się przygotować "technicznie" bo byłam nastawiona na całkowite odstawienie od piersi a potoczyło się inaczej. Daje malej "titi" do spania już tylko, ale bez tego się nie obejdzie czyli niby cały czas karmie, chociaż czasami trwa to dosłownie kilka sekund i mala odpływa. Staram się dawać tylko z lewej piersi, chociaż ostatnio raz była prawa. I szczerze nie mam pojęcia co się u mnie zadzieje i co będzie potem... Czy ta siara się na pewno u mnie pojawi, czy np użytkować najpierw tylko prawą pierś (chociaż przecież chcę noworodka karmić z obu, a starszą w końcu pożegnać z piersią)... Czy cc nie skomplikuje sprawy (ale tutaj na pewno zamierzam czekać na akcję a nie robić planowo przed czasem). No i jak Asia będzie podchodzić do karmienia Oli - czy będzie się spokojnie przyglądać, czy nie będzie zazdrościć, czy nie zachce jej się nagle piersi znowu w innych porach dnia i przejścia na tandem - tego chyba bym już nie chciała.
 
To ja miałam farta, dwa razy weszłam od razu i złożyłam zamówienie. Obym dostała...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet maila dostałam potwierdzającego realizacje zamówienia dostałam także jestem dobrej myśli:D


Mam pytako . Czy macie już pokarm ? I jak dużo .?

Ja mam siarę od pewnego czasu ale tylko kropel kilka po naciśnięciu, samoistnie nic nie wypływa, może faktycznie pomyśl później o oddawaniu do banku mleka;) i przestań się przejmować ludźmi, to Twój dzień, rób po swojemu jak im nie pasuje, so sorry, świata nie zbawisz, tylko nie rozumiem po co ludzie głupio komentują....

Ja chcialam dla corek jeszcze koszulki zamowic i rajstopki, a dla Szymka pajace, polspiochy, dres, karuzelke.. i dlatego ze tyle chcialam ciagle gdzies mi cos przerywalo i wyskakiwaly bledy :/ ciagle mimo wrzucenia do koszyka, czegos mi w nim brakowalo, a to koszulki, a to zas polspiochow. Wnerwilam sie i dalam sobie spokoj :/

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Dlatego zakupy robiłam na raty, wczoraj trochę i dzisiaj rano trochę bo nie miałam już czasu wczoraj:) a i co ciekawe wczoraj po pierwszych zakupach wrzuciłam parę duperelek do koszyka i dzisiaj się zalogowałm a one wciąż tam były:D

Lux dużo siły życzę!!!
Lux
 
reklama
Witam sie:)
.
Lux tulam[emoji9]

Ja nie mam nawet siary.

Ładnie Maciuś przybiera na wadze[emoji4]

Sancia nie przejmuj się. Nigdy wszystkim nie dogodzisz.

Ja byłam na pobraniu krwi, mam nadzieję, że hemoglobina nie spadła, choć ostatnio nie odzywałam się zbyt dobrze. Po południu mam wyniki. Siedzę w pracy i mam wrażenie, że Młody mi przeponę ucieka. Ciężko mi się oddycha.

Miłego dnia[emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry