reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

wszystkieg najlepszego!
co to jest "kryzys ostatniej dwojki"? masz na mysli ostatnie 2 miesiace ciazy czy jakies toaletowe przygody?:)

nie uwierzycie. moj maz odkad ma mnie to ani razu nie porzadkowal swoich polek z ubraniami. jestem za dobra? moze ktos mu to powie? czasami mam taki zal do niego ze nie docenia takich spraw. on ich nie zauwaza zwyczajnie... :(

w jakim sensie tabletki anty pomagaja na baby blusa? te ktore mozna brac przy kp tez pomagaja? bo moja kolezanka bardzo na nie marudzila. libido zero i zle samopoczcie. mam wrazenie ze jej wrecz pogarszaly humor. to pewnie indyswidualna sprawa czy jest jakis dowod na to ze tabletki pomoga?
tez sie boje baby blusa:( ogolnie zaczynam sie stresowac porodem juz i wszystkim:(

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Jak masz dobrze dobrane tabletki to pomagają. Ja nie jestem zwolenniczką brania tabletek, ale brałam dwa lata i świetnie się czułam po nich, zero humorów, byłam spokojna itp. Po porodzie jak już nie wytrzymała z tego spadku hormonów to lekarz mi przepisał. Jak Reja odjął. Dwa miesiące brałam a potem zapomniałam recepty wykupić, no ale już było lepiej :)
Brałam Novynette - mają małą dawkę hormonów.
 
reklama
Jakby to napisać z mojego dnia zrobili szopkę moja ciotka nie miała wstydu i zadzwoniła do mnie jakim prawem ja nie zaprosilam brata i siostry ciotecznych więc mówię jej z bratem nie rozmawiam i taka jest moja decyzja bo z ojca strony tak samo nie zaorosilam. POW mi ze w takim razie nikt nie przyjdzie a ja jej ns to że slub jest dla mnie nie dla niej i jak nie chce to niech siedzi. Rozlaczylam sie i tak zaczęłam płakać zadzwonilam do mamy ona ja opierdzielic to mi druga ciotka POW że jestem idiotka bo tak odbieram . I jej mówie że trzeba wstydu nie mieć aby dzwonić i die wpieprzac . Mnie nikt z nich nie zapraszał na slub a brali i czy ja do nich dzwoniłam . Taka sama droga fo mojego domu w odwiedziny. Ja się od rodziny odwrocilam ? Każdy super tylko ja z rodzeństwem źli. Czarne owce . Zniszczyli mi całe szczęście se ślubu. POW swojej mamie że jak bd to niech idzie do nich i im ode mnie przekaże że ich nie nawidze i niech na drzewo ... Wiecie co. A co do siary to z dnia na dzień mam jej coraz wiecej. Z pierwszym synem do 2 lat miałam tyle pokarmu że ciągle ciurkiem z dwóch piersi. Jak konczylam laktacje to lekarz sie śmiał żebym mogła mlekiem handlować
Co za bezczelność takie rzeczy mówić, szczególnie jak w ciąży jesteś.... Matko widzę że wszędzie popierdzielone rodziny są. Kochana uwierz mi jakbyś zaprosiła to dupe 5 razy by Ci obronili, skrytykowali Ciebie, sukienkę, przyszłego męża, jedzenie. No wszystko!
Ja zaprosiła dalekie ciotki bo moi rodzice i teściowie robili wesele nie miałam nic do gadania. I co z tego wyszło? Dupe obronili i na śluby swoich dzieci nie zaprosili. Pfffff miej ich w dupie i bądź twarda!
 
wszystkieg najlepszego!
co to jest "kryzys ostatniej dwojki"? masz na mysli ostatnie 2 miesiace ciazy czy jakies toaletowe przygody?:)

nie uwierzycie. moj maz odkad ma mnie to ani razu nie porzadkowal swoich polek z ubraniami. jestem za dobra? moze ktos mu to powie? czasami mam taki zal do niego ze nie docenia takich spraw. on ich nie zauwaza zwyczajnie... :(

w jakim sensie tabletki anty pomagaja na baby blusa? te ktore mozna brac przy kp tez pomagaja? bo moja kolezanka bardzo na nie marudzila. libido zero i zle samopoczcie. mam wrazenie ze jej wrecz pogarszaly humor. to pewnie indyswidualna sprawa czy jest jakis dowod na to ze tabletki pomoga?
tez sie boje baby blusa:( ogolnie zaczynam sie stresowac porodem juz i wszystkim:(

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Dwójka to druga zmiana ;)

Nie do konca [emoji846] siara spokojnie moze sie pojawić po 20tc i jest to całkowicie naturalne nawet przy pierwszym dziecku [emoji846] u mnie sie pojawiła wlasnie po 20tc i od tego czasu wkładki laktacyjne nosze. Potwierdził to i lekarz i położna i wszystkie mozliwe artykuły w necie na ten temat [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ale pytaniem nie było kiedy ma się pojawić tylko czy normalne że jest kropla białego mleka.
Mnie kochana takich rzeczy pisać nie musisz. Ja karmię piersią od pięciu lat ;) poważnie zastanawiam się nad kursem promotora karmienia zresztą.

W nocy miałam biegunkę a dziś mnie brzuch boli :/

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Do góry