reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

My 2 listopada zaczęliśmy do siebie pisać, spotkaliśmy się 11 grudnia, a już 12 grudnia zdecydowaliśmy że będziemy ze sobą i ...... 12 grudnia będzie 6 lat razem :)
Miłość od pierwszego spotkania :)
Fajnie by było urodzić właśnie 12 grudnia :)


Ohohohojo słońce się przebija.
 
reklama
No właśnie ja się bardzo martwię jak to u mnie będzie i jak się przygotować "technicznie" bo byłam nastawiona na całkowite odstawienie od piersi a potoczyło się inaczej. Daje malej "titi" do spania już tylko, ale bez tego się nie obejdzie czyli niby cały czas karmie, chociaż czasami trwa to dosłownie kilka sekund i mala odpływa. Staram się dawać tylko z lewej piersi, chociaż ostatnio raz była prawa. I szczerze nie mam pojęcia co się u mnie zadzieje i co będzie potem... Czy ta siara się na pewno u mnie pojawi, czy np użytkować najpierw tylko prawą pierś (chociaż przecież chcę noworodka karmić z obu, a starszą w końcu pożegnać z piersią)... Czy cc nie skomplikuje sprawy (ale tutaj na pewno zamierzam czekać na akcję a nie robić planowo przed czasem). No i jak Asia będzie podchodzić do karmienia Oli - czy będzie się spokojnie przyglądać, czy nie będzie zazdrościć, czy nie zachce jej się nagle piersi znowu w innych porach dnia i przejścia na tandem - tego chyba bym już nie chciała.
z tego co pamietam to powinna być przerwa. Wydaje mi sie, ze to ostatni dzwonek. Mleko dla dużego dziecka jest inne jak dla noworodka. Owszem najadloby sie, ale potrzebuje siary.
Chyba najlepiej zeby obie odpoczęło.
 
My 2 listopada zaczęliśmy do siebie pisać, spotkaliśmy się 11 grudnia, a już 12 grudnia zdecydowaliśmy że będziemy ze sobą i ...... 12 grudnia będzie 6 lat razem :)
Miłość od pierwszego spotkania :)
Fajnie by było urodzić właśnie 12 grudnia :)


Ohohohojo słońce się przebija.
My tez tak od razu, ledwo sie poznaliśmy i juz byliśmy para. Tylko ciagle sie klocimy którego września to było. I czasem go drocze, ze moze pomyliłam chłopaków :)
 
My 2 listopada zaczęliśmy do siebie pisać, spotkaliśmy się 11 grudnia, a już 12 grudnia zdecydowaliśmy że będziemy ze sobą i ...... 12 grudnia będzie 6 lat razem :)
Miłość od pierwszego spotkania :)
Fajnie by było urodzić właśnie 12 grudnia :)


Ohohohojo słońce się przebija.
My sie zaczelismy spotykac 23 wrzesnia a po tygodniu Luby powiedzial, ze mnie kocha i chce byc ze mna
Zeby bylo smieszniej poznalismy sie dwa lata wczesniej gdyby nie to, ze moja owczesna przyjaciolka powiedziala, ze to casanova i mam sobie dac spokoj bo nigdy sie nie ustatkuje to moze bysmy teraz obchodzili 5 rocznice ... No ale jak widac los tak chcial, ze i tak jestesmy ze soba
Smiejemy sie, ze nadrabiamy czas dlatego wszystko robimy na szybko zaraz na samym poczatku robilismy remont w calym mieszkaniu pod siebie, potem zareczyny a teraz dziecko no ale co sie dziwic lata leca a my coraz starsi ;) mialobyc po kolei ale ja nie chcialam czekac z dzieckiem kolejnych kilku lat tym bardziej, ze teraz nam dosc dlugo zeszlo z "produkcja" potomka a co dopiero za kilka lat gdzie plodnosc maleje ;)

 
Nam w marcu stuknie 12lat razem. W sierpniu mielismy 4 rocznice slubu. Mieszkamy razem prawie 10 lat :D

Na reszcie wrocilam od laryngologa. Mile panie z recepcji mnie pamiętają i gdzieś mnie tam zawsze pomiedzy wcisna ale musze ciut poczekac. Opatrunek zalozony wiec za 3 dni powinno byc lepiej :)

Biore się za obiad na szybko


co masz na obiad? ja placki ziemniaczane, tak za mna chodzily ze szok
 
My sie zaczelismy spotykac 23 wrzesnia a po tygodniu Luby powiedzial, ze mnie kocha i chce byc ze mna
Zeby bylo smieszniej poznalismy sie dwa lata wczesniej gdyby nie to, ze moja owczesna przyjaciolka powiedziala, ze to casanova i mam sobie dac spokoj bo nigdy sie nie ustatkuje to moze bysmy teraz obchodzili 5 rocznice ... No ale jak widac los tak chcial, ze i tak jestesmy ze soba
Smiejemy sie, ze nadrabiamy czas dlatego wszystko robimy na szybko zaraz na samym poczatku robilismy remont w calym mieszkaniu pod siebie, potem zareczyny a teraz dziecko no ale co sie dziwic lata leca a my coraz starsi ;) mialobyc po kolei ale ja nie chcialam czekac z dzieckiem kolejnych kilku lat tym bardziej, ze teraz nam dosc dlugo zeszlo z "produkcja" potomka a co dopiero za kilka lat gdzie plodnosc maleje ;)

u nas tez mialo byc po kolei, ale wyszlo jak wyszlo, z czego jestem zadowolona :)
 
Nam w grudniu minie 10 lat razem:) Najlepsze jest to, że zawsze jako termin rocznicowy przyjmowałam 19.12 bo ciężko było dokładnie okreslic "ten" dzien kiedy to zaczelismy byc razem. I na ten sam dzień mam termin z OM :) Czyli taki najlepszy wymarzony prezent na 10 rocznice związku :)
 
reklama
Do góry