reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Ja na Smyka strzelam focha;) Kiedyś zrobiłam zamówienie na jakichś promocjach, sporo czasu mi to zajęło, zwłascza że robiłam to w międzyczasie innych rzeczy w pracy, no i w trakcie płacenia na chwilę wyskoczył problem z internetem. I całe zamówienie szlag trafił, zostało anulowane, a drugi raz zamówić się nie dało bo ani nie ma opcji skopiowania zamówienia, ani nie można podejrzeć nigdzie linków do zamówionych produktów a wyszukiwarka na ich stronie przynajmniej od czasu kiedy ją przerabiali działa po prostu tragicznie więc musiałabym tych wszystkich moich produktów szukać od nowa przeglądając całą stronę. Wkurzyło mnie to strasznie, zwłaszcza że ja techniczna jestem, pracuję w IT i czuję jakby mi ktoś w twarz strzelił udostępniając klientom taką fuszerkę. Podobną fuszerką jest dla mnie ta akcja z serwerami i zrobienie z tego "e-kolejki" jest jak dla mnie robieniem klientów w balona;) Trochę żałuję tych promocji i tego, że mają darmową dostawę do sklepu - głównie z tego korzystałam, ale odkąd nie muszę oglądać tej koszmarnie brzydkiej strony jakoś mi lepiej. Jest mnóstwo innych sklepów z ciuszkami a kurteczkę na zimę dla starszej córki upolowałam na Allegro;)
 
reklama
Boże nic mi się nie chce, mama wraca dzisiaj na 15. Obiad muszę zrobić, odkurzyć te hektary, a mój synek dzisiaj nie współpracuje. Jest 11... Obym się wyrobiła. A jutro wracam do swojego domku <3
 
No właśnie ja się bardzo martwię jak to u mnie będzie i jak się przygotować "technicznie" bo byłam nastawiona na całkowite odstawienie od piersi a potoczyło się inaczej. Daje malej "titi" do spania już tylko, ale bez tego się nie obejdzie czyli niby cały czas karmie, chociaż czasami trwa to dosłownie kilka sekund i mala odpływa. Staram się dawać tylko z lewej piersi, chociaż ostatnio raz była prawa. I szczerze nie mam pojęcia co się u mnie zadzieje i co będzie potem... Czy ta siara się na pewno u mnie pojawi, czy np użytkować najpierw tylko prawą pierś (chociaż przecież chcę noworodka karmić z obu, a starszą w końcu pożegnać z piersią)... Czy cc nie skomplikuje sprawy (ale tutaj na pewno zamierzam czekać na akcję a nie robić planowo przed czasem). No i jak Asia będzie podchodzić do karmienia Oli - czy będzie się spokojnie przyglądać, czy nie będzie zazdrościć, czy nie zachce jej się nagle piersi znowu w innych porach dnia i przejścia na tandem - tego chyba bym już nie chciała.
@mojeboje polecam hafija.pl akurat pisze o takiej sytuacji. Ja też mam identyczną, Zu cały czas cyka.

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Nam w marcu stuknie 12lat razem. W sierpniu mielismy 4 rocznice slubu. Mieszkamy razem prawie 10 lat :D

Na reszcie wrocilam od laryngologa. Mile panie z recepcji mnie pamiętają i gdzieś mnie tam zawsze pomiedzy wcisna ale musze ciut poczekac. Opatrunek zalozony wiec za 3 dni powinno byc lepiej :)

Biore się za obiad na szybko


 
Do góry