reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Moja siostra nie pękła w ogóle. A niektóre pękają aż do odbytu.
Ważniejsze żeby mądra położna oceniła czy trzeba czy nie trzeba ciąć a w niektórych szpitalach robią to rutynowo :/

cb7wugpju04jz4q8.png

No tak słyszałam o tym, na szczęście tam gdzie idę podobno tego unikają jeśli nie ma konieczności.

Zastanawiam sie poważnie nad stworzeniem planu porodu - takiej listy życzeń. Jeżeli sie dostosują to super, jeśli nie to trudno, ale zawsze lepiej sie zabezpieczyć. Obecnie jest to wiążący dokument, wiadomo czasami maja taki kociokwik, ze nikt nawet nie mysli o czytaniu tego, ale moze akurat trafie na spokojniejszy dyżur.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj ja tym razem nie pozwolę, aby ktoś zajął sie dzieckiem, żebym ja mogła cos tam porobić. Zawsze tak było w moim domu rodzinnym, a pozniej gadali ze mi dzieci odchowali. Najgorsze co moze być to : daj dziecko i idź sobie gary pomyj. Żebym chociaż traciła czas na siebie, a ja zawsze po wszystkich sprzatalam całość, a nie tylko nasz pokój.
oj nie, tak to bym sobie nie pozwolila
 
lisia mama - mnie nacinali wiec spokojnie da się przeżyć wszystko pięknie się zagoiło , szwy się rozpuściły wiec absolutnie tego się teraz nie boje nawet blizny po nacięciu nie mam.Ogólnie zadowolona jestem no ale mimo wszystko bolało jak nacinali nawet jak na skurczu.
 
Co do opieki nad dzieckiem, do mnie teściowa bardzo chciała często przychodzic i zajmować sie małą ale nic jej z tego nie wychodziło bo ona nie płakała będąc tylko przy cycu czym byle bardzo nie pocieszona, chciała z nią w wózku na spacery jeździć a ona darła się w nim w nieboglosy, karmiłam tylko piersią smoczka nie używałam, nosiłam w chuście zamiast w wózku wozić Doszło do tego że teściowa miała żal że nie ma kontaktu z wnuczka i nie uczestniczy w jej życiu jakby chciała Teraz mam inny plan, chcesz pomóc, ok dom jest do ogarnięcia, chętnie jedzenie przyjmę, odpale żelazko Byłam za bardzo Zosia samosia i nikogo w swe brudy wpuszczać nie chciałam a teraz ok ja mogę leżeć z dziećmi inni niech się wykaza na polu pomocy Pytanie tylko czy ktoś jeszcze będzie chciał skoro ostatnio wszystkich przegonilam :D

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 
Co do cięcia krocza Ja miałam cięte i przy bólach porodowych nawet nie zauważyłam kiedy to zrobili.. Teraz chciałabym uniknąć niepotrzebnych interwencji Zobaczymy jak to wyjdzie

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 
No tak słyszałam o tym, na szczęście tam gdzie idę podobno tego unikają jeśli nie ma konieczności.

Zastanawiam sie poważnie nad stworzeniem planu porodu - takiej listy życzeń. Jeżeli sie dostosują to super, jeśli nie to trudno, ale zawsze lepiej sie zabezpieczyć. Obecnie jest to wiążący dokument, wiadomo czasami maja taki kociokwik, ze nikt nawet nie mysli o czytaniu tego, ale moze akurat trafie na spokojniejszy dyżur.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez myslalam o planie porodu, bede sie czula jakos bezpieczniejsza, nawet jak nie wypali :)
 
reklama
Do góry