reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Hej dziewczyny, ja mam doła. Budowa dalej pod znakiem zapytania, mój tata do mnie wydzwania i ciagle pyta o tego murarza a ja naprawde nie chce sie denerwowac i nie chce o tym myslec a tata caly czas mi o tym przypomina. Z meza szkola nadal nic nie wiadomo, coraz lepsze cyrki sie tam dzieja.
A na poprawe humoru dostalam od meza różę.
Jutro wizyta i cale szczescie kolega zamienil sie z mezem na zmiany i bedziemy mogli wybrac sie tam razem, nie bylam u lekarza od 5 tygodniu to dla mnie zdecydowanie za dlugo, choc teraz jak Franulek sie kreci to jestem spokojniejsza. Juz sie nie moge doczekac kiedy go zobacze.
 
reklama
Zostałam ciocią [emoji5] Krystianek 3825g jest już na świecie [emoji254] [emoji179] Ostatnia z sióstr została mamą. Poryczałam się ahh [emoji5] [emoji24]

cb7wugpju04jz4q8.png
gratulacje!!! ja tez dzis zostalam ciocia malego Dominika, moj kuzyn poraz drugi zostal tata :) piekne takie cos, czlowiek sie wzrusza :)
 
Zostałam ciocią [emoji5] Krystianek 3825g jest już na świecie [emoji254] [emoji179] Ostatnia z sióstr została mamą. Poryczałam się ahh [emoji5] [emoji24]

cb7wugpju04jz4q8.png
cudnie! Gratulacje dla siostry :)
Hej dziewczyny, ja mam doła. Budowa dalej pod znakiem zapytania, mój tata do mnie wydzwania i ciagle pyta o tego murarza a ja naprawde nie chce sie denerwowac i nie chce o tym myslec a tata caly czas mi o tym przypomina. Z meza szkola nadal nic nie wiadomo, coraz lepsze cyrki sie tam dzieja.
A na poprawe humoru dostalam od meza różę.
Jutro wizyta i cale szczescie kolega zamienil sie z mezem na zmiany i bedziemy mogli wybrac sie tam razem, nie bylam u lekarza od 5 tygodniu to dla mnie zdecydowanie za dlugo, choc teraz jak Franulek sie kreci to jestem spokojniejsza. Juz sie nie moge doczekac kiedy go zobacze.
Karolina, powiedz tacie szczerze, że nie masz teraz siły, aby o tym rozmawiać. Nie denerwuj się, spokojnie. Pozwól mężowi zająć się tym tematem. Ty zaopiekuj się sobą.
 
Nie nastawiaj się źle. Będziesz miała szybki i łatwy poród, bo do tego jesteś stworzona. Koniec kropka.


Nie zgodzę się, że są tylko opisy traumatycznych porodów. Sama opisywałam tu kilka razy mój własny, który uważam za lekki, szybki i bezproblemowy. :happy: I szczerze, to przed moim porodem znajdywałam głównie te pozytywne opisy.

Możliwe, ale ja po tym jak trafiłam na kilka dość traumatycznych opisów przestałam je po prostu czytać [emoji6] możliwe, ze nie dotrwalam do tych dobrych i jak widzę opis porodu to przeskakuje nad tym [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja tak ni z gruszki ni z pietruszki temat nie ciążowy, możecie polecić jakąś lekka przyjemna komedie do obejrzenia na wieczór z mężem? Chętnie bym się odprężyla przy czymś nie chamskim wulgarnym i seksistowskim, a ostatnio na takie komedie głównie trafiam...

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Planeta singlii! smialismy sie i plakalismy z mezem obydwoje. jest na zalukaj
cudnie! Gratulacje dla siostry :)

Karolina, powiedz tacie szczerze, że nie masz teraz siły, aby o tym rozmawiać. Nie denerwuj się, spokojnie. Pozwól mężowi zająć się tym tematem. Ty zaopiekuj się sobą.
dokladnie tak zrob. jak mnie budowa denerwuje to mowie wszystkim ze mnie brzuch boli i musze odpoczac i sie sami zajmuja zamiast do mnie dzwonic (glownie tata)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Dziewczyny ja tak ni z gruszki ni z pietruszki temat nie ciążowy, możecie polecić jakąś lekka przyjemna komedie do obejrzenia na wieczór z mężem? Chętnie bym się odprężyla przy czymś nie chamskim wulgarnym i seksistowskim, a ostatnio na takie komedie głównie trafiam...

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Mnie wlasnie koleżanka poleciła sekretne życie zwierzaków domowych [emoji16] juz trzeci raz mi o tym mówi, wiec chyba muszę obejrzeć w koncu

Link do: Sekretne życie zwierzaków domowych (2016) Napisy PL HD 720p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lisia, u mnie jeszcze czerń, ale na czas ciąży odpuściłam. Blokuje energię - podobno.
Lux, nie poradzisz nic... :(

Grun, no widzisz:) Ja na euthyroxie 100 od 6 tyg ciąży ;) wizyty u endo co miesiąc. Wyniki w porządku. Co do cukrzycy... Brrrr! Przypałętała się w ciąży, oby odeszła jak mały się pojawi. Ty jakie masz rano cukry? Jesteś na insulinie?

Ja z tarczyca mecze się od roku i chyba dzięki euthyroxowi w ogóle jestem w ciąży:)! Wiec biorę i brać będe już do końca życia - ciesz się że u Ciebie zarówno Hashimoto jak i cukry ( dwie lubiące się choroby ) tylko pojawily się chwilowo, choć w nienajlepszej chwili....!
U mnie rano potrafi być kolo 100 jak i koło 200 mg/dl :/ i od zawsze insulina... a teraz to już jej morze... Bo zapotrzebowanie wzrasta.
 
reklama
Aaaa na zatoki - bo jestem w tym niezłym specjalista :/
- płukanie zatok
czyli brać w strzykawke roztwór wody z solą, wlać w jedną dziurke nosa, zatkac go, po chwili albo odchrzaknac aby gardłem poszło albo po prostu wysmarkac.
Niemile ale skuteczne - oddycha się inaczej i pięknie czyści z wydzieliny.
 
Do góry