reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
W ogóle teraz tyle tych gadżetów że idzie zwariować. No fajne fajne takie rzeczy ale łatwo się pogubić co jest niezbędne a co się nie przydaje. Szumiś pewnie się przyda.
w ogóle wyprawka z 5 tysi nawet wyjdzie a becikowego tylko tysiak :/

Szumisia nie kupię bo znam historię jego autorki i nie podoba mi się że jest plagiatem.
Autorka Szumisia pracowała kiedyś przy tworzeniu oryginalnego Whisbeara, potem odeszła i ściągnęła pomysł. Dla mnie takie zagranie jest słabe.[emoji19]
Edit. Może być też odwrotnie że to whisbear jest plagiatem.. różnie się słyszy na necie. W każdym razie sądowały się ze sobą babki.

cb7wugpju04jz4q8.png

Zazdroszczę, ze w ogole sie na becikowe łapiesz [emoji12] zawsze sie z mezem śmiejemy, ze w naszym kraju z naszymi zarobkami to łapiemy sie tylko na placenie podatków [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Zazdroszczę, ze w ogole sie na becikowe łapiesz [emoji12] zawsze sie z mezem śmiejemy, ze w naszym kraju z naszymi zarobkami to łapiemy sie tylko na placenie podatków [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nic mi nie mów, bo na samą myśl o becikowym i innych dodatkach mnie krew zalewa... Kolega ma własną firmę, mieszka z żoną u rodziców, więc opłaty mają z głowy, a wykazują w rozliczeniach, że on nie ma dochodów, a żona utrzymuje dwoje dorosłych i niemowlaka sama. No i mają becikowe, 500+ i kasę z ubezpieczeń. My z M. natomiast jesteśmy świeżo po zakupie mieszkania, którego wykończenie jest skarbonką bez dna, opłaty nas dosłownie pożerają, czego nie przemyśleliśmy szybciej, płacimy duży kredyt, ale co z tego, skoro łapiemy się w tych wszystkich widełkach zarobkowych jako "majętni" ;) i nic nam się nie należy. I nikogo nie obchodzi o ile wykraczamy limit, pffff...
 
reklama
Dziekuje kochane! :* Lece do miasta, kupie ciacho i wpadajcie na kawke ;)


Ja slyszalam naprawde baaaardzo duzo pozytywnych opinii, duzo mich kolezanek mialo/ma i wszyscy chwala wiec i ja kupuje :) Nie jest najtanszy, ale z tego co czytalam wart swojej ceny.

@anio0 piekny wozek! Chwal sie fotami na wyprawkowym :)
My Dream niech spełniają się wszystkie Twoje marzenia. Sto lat w zdrowiu i dobrobycie :) ściskamy.
 
Do góry