reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Ogolne opoznienie rozwojui parę rzeczy wyszczegolnili ale nie potrafię Ci tego przetłumaczyć. Niedlugo te testy bedziemy jeszcze powtarzac zeby dostac dofinansowanie terapii bo kasa chorych tego nie pokrywa. Bedziemy mieli to z polską lekarską wiec wszystko bedzie dla nas jasne.


może obgadaj z wujkiem (?) tym lekarze wczesniej bo niektóre opóźnienia sa naprawde do nadrobienia a inne juz ciezsza polka zalwzy jaki typ.
Na pewno polska lekarka wam wytłumaczy to dobrze a o dofinansowanie to koniecznie oby problemu nie bylo. Trzymajcie się ciepło i nie denerwujcie będzie dobrze przeciez to ten sam kochany chłopczyk twój syn a diagnoza tego nie zmienia w żadnym stopniu.
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie jest już 23 tydzień minęło szybko. W nocy strasznie źle mi się spalo na prawym boku niby nie można na plecach nie wygodnie a na lewy jak się kładłam to zaraz do kibla leciałam bo mała tam się ulokowała i do tego skurcze łydki :( aj ... Mam nadzieje dziś zabrać mojego M nad wode troszkę się zrelaksować.
 
Witam, jestem Agnieszka i jestem tu nowa. I zielona... nie wiem o co chodzi z betą, OM i innymi skrótami, nie pamiętam kiedy miałam ostatnią @ ani w którym obecnie tygodniu jestem (zawsze sprawdzam w karcie ciąży. Wiem za to że termin mam na 14 grudnia (cesarka, więc pewnie będzie tak z tydzień wcześniej, przyczyną jest wada wzroku -14) i że od wczoraj leci mi siara. Trochę dziwne się z tym czuję...
Ciąża była dla mnie długo wyczekiwaną niespodzianką. Cztery lata się starałam, a gdy w końcu odpuściłam (i doszłam do wniosku że chyba jednak nie chce mieć dzieci) pojawiły się dwie kreski. Ja w szoku, partner to mało co nie rozbił sufitu, tak skakał ze szczęścia. Póki co badania w normie, trochę obawiam się toksoplazmozy i glukozy, ale wiem, że będzie dobrze ;-)
 
Nie wiem jak się uczesać na wesele. Ma być gorąc. Mam blond długie włosy. Lubię się w rozpuszczonych. Szybko potrzebuję pomysłów

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Najlepiej w domku[emoji813]

To nic takiego mocniejszego nie zalecili? Pessar tez nie założyli ci tak?
To takie zalecenia jak od mojego gin.
Nie zalozyli. Mam lezec i odpoczywac itd, a jakby co to mam wrocic i wtedy zaloza. Sama wlasciwie wyprosilam by mnie puscili skoro nic sie nie dzieje i sie zgodzili [emoji6]

Jestem w domu, wyspalam sie, rano obudzil mnie smiech moich dzieci a nie szpitalne halasy, na prawde sto razy lepiej [emoji4]

Musze zrobić mezowi liste co mi trzeba do szpitala w razie czego i powoli trzeba kupowac bo roznie bywa niestety a lepiej byc przygotowanym.

Teraz maz na szczescie dostal 2 tygodnie opieki na dzieci bo ja nie dam rady za bardzo nic robic, a wiecie jak to jest przy dzieciach, ciagle cos. Wiec leze i pachne [emoji6]

Z mezem jeszcze zdecydowalismy ze zmienimy lekarza. Tzn nie zmienimy do konca, bo tu dalej bede chodzila (bo recepty itd) ale bedziemy jezdzic na usg co pare tygodni lub w razie niepokoju do innego lekarza, bo trzeba ta szyjke mierzyc, lozysko sprawdzac, i obserwowac nerke maluszka.

Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jak sama się czesze to lekko faluję włosy prostownicą z jednej strony zaplatam dobieranego kłosa i podpinam pod resztę włosów. Są i spięte i rozpuszczone. [emoji4] moja koleżanka jak nie ma pomysłu to robi koka na takiej gąbce, ale ja tak średnio czuje się w takiej fryzurze.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry