reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Lola dasz radę na obronie. Wszystko napewno masz w głowie, jak zaczniesz mowić to sie rozkręci samo. ZobacZysz. No i nie możesz sie tak Przemęczać. Anetka popytaj tez o dietę dla syna. Np tran. Ja tez mam ze swoim dużo problemów, po porodzie stwierdzono hipotrofie i miał tylko 1 pt apgar. Teraz jest opóźniony ze wzrostem kości o 2 lata, w niektórych dziedzinach jest wyjątkowo uDolniony, ale niektóre sprawy są nie do przeskocEnia.
 
reklama
Lola nie daj sie, jesli nie czujesz sie na silach to odwolaj impreze, jestes w ciazy! zobacz ja tez za duzo bralam na siebie, ale w koncu sie postawilam innym i robie tak by to mi i malemu bylo dobrze!!!!
 
Witam się i ja[emoji4] Właśnie ogarniam się i idę na krzywą cukrową, a o 15 jadę do szkoły rodzenia. W nocy Oskar tak w brzuchu szalał, że aż cały mi podskakiwał. Mąż powiedział, że jak on będzie tak szalał po porodzie to nie wróży nam dużo snu[emoji23]

Anetko, dobrze że zrobiliście synkowi badania. Im wcześniej wykryliscie opóźnienia, tym lepiej.
Iza cieszę się, że już w domu jesteś. Uważaj na siebie i odpoczywaj [emoji9]

Ja do pracy chciałbym pewnie wrócić lub rozkręcić własną firmę, ale nie wiem czy będę miała z kim synka zostawić. Obie babcie daleko i obie pracują. Zobaczymy co będzie za rok...

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się i ja[emoji4] Właśnie ogarniam się i idę na krzywą cukrową, a o 15 jadę do szkoły rodzenia. W nocy Oskar tak w brzuchu szalał, że aż cały mi podskakiwał. Mąż powiedział, że jak on będzie tak szalał po porodzie to nie wróży nam dużo snu[emoji23]

Anetko, dobrze że zrobiliście synkowi badania. Im wcześniej wykryliscie opóźnienia, tym lepiej.
Iza cieszę się, że już w domu jesteś. Uważaj na siebie i odpoczywaj [emoji9]

Ja do pracy chciałbym pewnie wrócić lub rozkręcić własną firmę, ale nie wiem czy będę miała z kim synka zostawić. Obie babcie daleko i obie pracują. Zobaczymy co będzie za rok...

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Z dziadkami mam to samo i jedni i drudzy 200km stad plus maz ma taka prace, ze bardzo duzo wyjeżdża w delegacje po świecie, wiec tez sie zastanawiam jak to połączyć, ale wiem, ze niektórzy jakoś sobie radzą [emoji846] czas pokaże [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry