reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

To nie musi oznaczać toksoplazmozy. Ale chyba niedawno dowiedziałaś się o ciąży bo my w zasadzie już wszystkie mamy zrobione te badanie teraz tylko powtarzamy czasami. A co do powrotów do pracy moją umowa kończy sie 29 grudnia 2017 roku a że to trzecia umowa będzie to pewnie zechcą lukę zrobić miesięczną by na stałe nie dawać. Więc doszłam do wniosku ze po macierzyńskim wykorzystam urlopy i pójdę do urzędu pracy i wezmę pól roku kuroniówki. Zawsze to jakiś pieniądz a przede wszystkim posiedzę więcej z dzidzia moją bi tam już nie chce wracać

Zamiast kuroniowki idź na urlop wychowawczy. Należy się 34 miesiące do ukończenia przez dziecko 5 roku życia. Nalicza się do emerytury i składek zdrowotnych. Jest za to 400 zł miesięcznie, dotyczy kobiet zatrudnionych na pełen etat na czas nieokreślony.
Warunkiem jest że nie możesz być na macierzyńskim, tzn dopiero ten urlop bierzesz po ukończeniu macierzyńskiego.
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie zapowiada sie leniwa sobota. Pojechalam do lidla I kupilam 2 pajace, body I spodenki. Zajechalam do mamy na kawe ale dziwnie sie poczulam - zakre ilo mi sie w glowie I mnie zemdlilo. No I teraz lezakuje u mamy. Zmierzylam cisnienie I wychodzi 104/48 wiec to chyba powod mojego samopoczucia. Milej soboty wam zycze :*
 
Hej dziewczyny u mnie zapowiada sie leniwa sobota. Pojechalam do lidla I kupilam 2 pajace, body I spodenki. Zajechalam do mamy na kawe ale dziwnie sie poczulam - zakre ilo mi sie w glowie I mnie zemdlilo. No I teraz lezakuje u mamy. Zmierzylam cisnienie I wychodzi 104/48 wiec to chyba powod mojego samopoczucia. Milej soboty wam zycze :*
Dbaj o siebie, kawkę wypij, mi pomaga na niskie cisnienie
 
Didi nie pozmieniały się przepisy w sprawie tych luk?

Dziewczyny skończyło się na koku i nie pogoba mi się. Mam jeszcze dwie h by coś wymodzić. Najwyżej po prostu pójdę w rozpuszczonych ehh

cb7wugpju04jz4q8.png
Ależ Ci zazdroszczę tego wesela! Sama bym chętnie wyruszyła na jakąś większą imprezę i porządną "potupaję", jak to mawia dziadek mojej przyjaciółki ;)
 
Kindzia i Iza jak to możliwe, że lekarze wcześniej nic nie zauważyli? Jest forum na ten temat gdzie sobie leniwie z dziewczynami piszemy, może zajrzycie, może, koleżanki wam coś doradzą? mi ich porady bardzo pomogły no i dobrze mieć wsparcie kogoś kto rozumie.
 
Eeee tam byłam w Lidlu i tylko same duże zostały albo malutkie 50\56. A jak coś było w 62 to mi się nie podobało. No trudno.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wzielam pajace 50/56, te na 62/68 byly strasznie wielkie(tu wzielam body I spodenki) wiec chyba rozmiary zawyzone. U mnie o 11 w jednym lidlu nie bylo prawie nic a w innym ogrom :)
 
Eeee tam byłam w Lidlu i tylko same duże zostały albo malutkie 50\56. A jak coś było w 62 to mi się nie podobało. No trudno.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się na Lidla czaiłam przez długi czas, ale wczoraj wylądowałam w hurtowni z art. dziecięcymi i doszłam do wniosku, że mają tam dużo tańsze rzeczy i w przyzwoitej jakości :)
 
reklama
Do góry