reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Niby urodziłam bo mialam za duże stężenie leukocytów.. Nikt nie wie dlaczego i skąd to sie nagle wzielo tym bardziej ze tydzień wcześniej mialam badania i bylam u gina i było wszystko ok..

A z tym wątkiem to sadze żeby poczekac
 
reklama
[QUOTE="madzia.ch.1995, post: 14284865, member: 164662]

A z tym wątkiem to sadze żeby poczekac[/QUOTE]

Ok

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Ostatnia edycja:
Niby urodziłam bo mialam za duże stężenie leukocytów.. Nikt nie wie dlaczego i skąd to sie nagle wzielo tym bardziej ze tydzień wcześniej mialam badania i bylam u gina i było wszystko ok..

A z tym wątkiem to sadze żeby poczekac
ja mam znow leukocyty i od poczatku ciazy z nimi walcze lekami :oo: kurcze szok co bakterie potrafia zrobic
 
Niby urodziłam bo mialam za duże stężenie leukocytów.. Nikt nie wie dlaczego i skąd to sie nagle wzielo tym bardziej ze tydzień wcześniej mialam badania i bylam u gina i było wszystko ok..

A z tym wątkiem to sadze żeby poczekac
Madziu, życzę Ci abyś się dowiedziała co spowodowało tak wczesny poród. I oby Maluszek zdrowo rósł :) Szybko przybiera na wadze? Ile ma cm? Masz naprawdę duże szczęście, że trafiłaś pod opiekę specjalistów, którzy ustabilizowali stan Synka. I że ważył już ponad pół kilo... Domyślam się jak to brzmi, ale wciąż mam w głowie sytuację znajomej, która urodziła przez jakąś bakterię w 22-23 tc. Jej maluszki nie miały nawet 500g i ich stan od początku był opisywany jako bardzo ciężki. Nigdy nie zrozumiem dlaczego niektóre kobiety muszą przechodzić przez taką tragedię, ale czuję, że w Twoim przypadku najgorsze już za Wami i teraz z każdym dniem będzie już tylko lepiej :*
 
Dawniej jeszcze mówili, że sok z czarnej porzeczki. Teraz można już kupić żelazo bez recepty, więc może Lux kup sobie dodatkowo.
I jeszcze wątróbka, ale chyba wieprzowa ma najwięej.
Podobno qatrobka nie jest wskazana z racji duzej ilosci witaminy A

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry