reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Podobno qatrobka nie jest wskazana z racji duzej ilosci witaminy A

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
To prawda. Lepiej unikać. Można zjeść sosu z niej na smaka

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Lux, a leukocyty to nie krwinki białe? Ważne żeby były w normie, w ciąży poziom jest zazwyczaj w górnych granicach.
tak, ale lekarka sie uparla, ze mam zaczac przyjmowac furaginum i zrobic na kolejna wizyte mocz, mialam na poczatku sierpnia robiony posiew na jakies bakterie, wynik pokazala wczoraj i na szczescie mimo moich atrakcji z moczem i stanami zapalnymi jest super
 
Tetno dzidizus ma idealne, ladnie sie rusza, ja coraz lepiej sie czuje, juz mnie nawet te pachwiny tak nie bola [emoji6] tylko w posiewie z moczu sie cos chyba choduje bo nadal nie mam wyniku, ale antybiotyk juz od wtorku dostaje tak ze nie ma zle. Jutro maja decydowac co dalej ze mna, czy ten pessar czy nic nie trzeba na razie robić

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tetno dzidizus ma idealne, ladnie sie rusza, ja coraz lepiej sie czuje, juz mnie nawet te pachwiny tak nie bola [emoji6] tylko w posiewie z moczu sie cos chyba choduje bo nadal nie mam wyniku, ale antybiotyk juz od wtorku dostaje tak ze nie ma zle. Jutro maja decydowac co dalej ze mna, czy ten pessar czy nic nie trzeba na razie robić

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki za Was &&& :) Mam nadzieję, że będzie dobrze i wreszcie sobie odpoczniesz w swoim łóżku... Chłop niech wokół Was skacze, a Wy relax zupełny, pamiętaj!
 
Ja się spotkałam z opinią ginekologa, który bardzo zachęcał do picia wina w ciąży. Twierdzi, że kieliszek dziennie OBOWIĄZKOWO! ;)
 
reklama
Dziekuje kochane :)

Ja bym nie ryzykowala z winem

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z żadnym alkoholem, ale chciałam pokazać jak bardzo się potrafią różnić opinie kilku lekarzy. A niektóre kobiety naprawdę wierzą w nich jak w bożka i potrafią ślepo robić to co zaleca im ginekolog. Warto zasięgnąć kilku opinii i samodzielnie przeszperać internet zanim się postąpi niewłaściwie ;)
 
Do góry