reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
@Carmen2412
Happy Birthday Party GIF by Bells and Wishes
Dziewczyny dla Was Wszystkich spokojnych Świąt, spędzonych w taki sposób, jaki daje Wam najwięcej szczęścia ❤️

@Carmen2412 Dodatkowe życzenia wszystkiego wspaniałego! Ależ masz dziś combo życzeniowe 🥰
Dziękuję dziewczyny ❤️

To prawda mam ogromne kombi życzeniowe 🙈
 
Hej, jestem tu nowa i wg apki bejbiś ma się pojawić 31.08 🫣
Coś o sobie? Hmm 🤔 mam 31 lat, pielęgniarka i kocia mama dwóch futrzaków 🤗
Co do owulacji, to dokładnie nie wiem 😅
18.11 dwie kreseczki i beta 7,7 (bylam mega szczesliwa, pierwszy raz wynik powyzej 0,1🥲)
20.11 nad ranem krwawienie i beta 4,11.
Byłam badana przez ginekologa i powiedziała, że bez problemu możemy się starać 🥳
20.12- 58
22.12-141
24.12-366 💚
Trzymam mocno kciuki za każdą z nas 💚
 
Hej, jestem tu nowa i wg apki bejbiś ma się pojawić 31.08 🫣
Coś o sobie? Hmm 🤔 mam 31 lat, pielęgniarka i kocia mama dwóch futrzaków 🤗
Co do owulacji, to dokładnie nie wiem 😅
18.11 dwie kreseczki i beta 7,7 (bylam mega szczesliwa, pierwszy raz wynik powyzej 0,1🥲)
20.11 nad ranem krwawienie i beta 4,11.
Byłam badana przez ginekologa i powiedziała, że bez problemu możemy się starać 🥳
20.12- 58
22.12-141
24.12-366 💚
Trzymam mocno kciuki za każdą z nas 💚
Grudniowe kreski są dla kobiet starających się o ciążę, natomiast dla ciężarnych są inne wątki typu ~~Mamy na sierpień~~. Tam szukaj dla siebie miejsca. Spokojnej ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Kto po dwóch kolacjach wigilijnych i cieście stoi o 3 z suchą bułką i szklanką wody, bo głodny ? A no ja 🤷🏻‍♀️😂😂😂
Ja w te święta jem tak rozsądnie, że aż nie poznaje siebie. I w sumie dobrze mi z tym.
Kto jest 2 dni po - miał 1 seks w dni płodne tylko w dniu piku i odczuwa wrażliwość podbrzusza, bolące cycki.... JA - a mimo to po cichutku odliczam czas do 31.12, bo jakoś tak wiem, że jeśli 8 dni po nawet cienia nie będzie to jak zwykle nici z tego. 😀😆 ach ta naiwna wiara🙃🫣🫠
 
reklama
Dziewczyny,🎅🌲🎅🌲🎅🌲🎅🌲🎅🌲
Z ranca w pierwszy dzień świąt przesyłam najlepsze życzenia co byście ten czas spędziły z tymi z którymi chcecie, a nie że bo tak wypada, żeby było tak jak Wam jest dobrze.
Radości Wam życzę, a przede wszystkim by te makowce, serniki, keksy poszly Wam tylko w cycki.
A i spokoju w rodzinach.
🎅🌲🎅🌲🎅🌲
 

Załączniki

  • IMG-20231224-WA0011.jpg
    IMG-20231224-WA0011.jpg
    104 KB · Wyświetleń: 24
Do góry