reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

Kochane moje, wpadam tylko na chwilę, bo nie mogę nie złożyć Wam życzeń. Życzę Wam wszystkim miłości, byście zawsze miały wokół siebie ludzi, którzy są dla Was podporą i łapią Was, gdy ziemia trochę osuwa się pod nogami. Byście zawsze miały odwagę prosić o pomoc i wsparcie, gdy są Wam potrzebne i nie wahały się tego robić. Byście zawsze pamiętały, że jesteście najwspanialszymi i najpiękniejszymi wewnętrznie i zewnętrznie istotami i żebyście zawsze były dla siebie najważniejsze i siebie kochały najbardziej na świecie. Życzę Wam siły i rajstopek, które łatwo się otrzepują oraz korony, która nigdy nie spada. I życzę Wam oczywiście spełnienia marzeń: tych dzieciowych, ale również tych niedzieciowych.

Ostatnio widziałam takie ładne zdanie:
"w tym roku byłam silna, w przyszłym będę szczęśliwa"
i od razu pomyślałam o nas wszystkich. Niech to będą moje życzenia dla nas: w tym roku byłyśmy silne, w przyszłym bądźmy szczęśliwe.

I już znikam. Trzymajcie się ciepło, moje kochane 🤍
Trzymajcie się tam pięknie Bolilole! Oby teraz wszystko szło już tylko po Twojej myśli. ☺️
 
reklama
@Carmen2412
Happy Birthday Party GIF by Bells and Wishes
 
Życzę Wam dziewczyny przede wszystkim zdrowych, ale i spokojnych świąt. I żeby spełniło się te nasz wspólne marzenie ❤️

U mnie dokładnie dwa lata temu był pierwszy cykl starań. I dokładnie w wigilię miałam owulację.
Pamiętam jak po nowym roku leżeliśmy z covidem, okresu nie było i mój mi powiedział "nie testuj dziś jeszcze, bo nie mam siły się cieszyć". Życie ma swoje scenariusze. Smutne to bardzo.
 
reklama
Do góry