reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

U mnie z huśtawką to samo, ale mam nadzieję, że to już na @ bo się spóźnia już 7 dzień :/ chociaż w sumie nie do końca wiem czy mogę to nazwać huśtawka... od kilku dni jestem na zmianę zła i smutna.
Miałam w planach piec pierniczki, ubierać choinkę, stroić dom... aż w końcu jak się za to zaczęłam brać to się popłakałam, że kolejne święta gdzie nie mam małych rączek do pomocy i że nie mam dla kogo tego robić przecież.
Święta to piękny a zarazem bardzo trudny dla nas czas 🥺 trzymaj się 💚
mam nadzieję, że każda z nas tu spędzi kolejne Święta już z bombelkiem na rękach lub w brzuszku🍀

Dużo siły, spokoju i radości Wam życzę na Święta dziewczyny!
 
reklama
Merry Christmas GIF

Dziewczyny Wesołych i Spokojnych Świąt😘
Wszystkiego dobrego a nawet najlepszego, bo wszystkie na to zasługujemy!😍

Żeby ten 2024 to był Nasz Rok i Żeby spełniły się marzenia, szczególnie to jedno💜
 
Dziewczyny, wpadam tylko na sekundkę, no bo nie zapisana. Podczytuję Was, bo przez tyle miesięcy to było miejsce w którym szukałam wiedzy, wsparcia i pocieszenia i teraz mi tego brakuje. Gratuluję brzuszków i wciąż trzymam kciuki za walczące, ze szczególnym naciskiem na te, które znam stąd najdłużej @aurii_orelii @nieznośne_poplątanie @LadyCaro, @Motylkowa!, @Kosinka94, @królowa_kresek😉🙃 @anyżowe_love, @wrobelmm, @kicia_kocia @Aksamitka28 @Mademoiselle_Nika ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
U mnie Święta niezapomniane, Covid nas czesze, ledwo żyjemy, siedzimy we trójkę w domu, totalny zanik smaku i węchu, więc nawet żarciem się człowiek nie pocieszy, ech…
Życzę Wam na te Święta zdrowia, spełnienia marzeń i żeby Was nikt nie wkurwiał ❤️🎄
Przytulam Was.
Dziękujemy kochana za życzenia i kciuki ❤️ Tobie też życzymy wszystkiego co najlepszego, zdrówka i mimo wszystko dalej trzymamy kciuki aby i dla Ciebie zaświeciło słońce 😏❤️
 
moje kochane, życzę Wam aby za rok o tej porze żadnej z nas tutaj zgromadzonych już nie było - abyśmy wszystkie były już mamami lub przyszłymi mamami z szczęśliwymi zakończeniami.
Życzę wam dużo spokoju w święta i zrozumienia. Aby Wasze obawy „co będzie w święta” jednak nie miały odwzorowania w rzeczywistości.
Abyście przeżyły te święta w spokoju i pełni nadzieji, że dla Was też zaświeci słońce. Oraz w szalonej miłości do drugiej połówki :)
Dużo zdrowia, nadziei, siły i miłości.😍
 
U mnie z huśtawką to samo, ale mam nadzieję, że to już na @ bo się spóźnia już 7 dzień :/ chociaż w sumie nie do końca wiem czy mogę to nazwać huśtawka... od kilku dni jestem na zmianę zła i smutna.
Miałam w planach piec pierniczki, ubierać choinkę, stroić dom... aż w końcu jak się za to zaczęłam brać to się popłakałam, że kolejne święta gdzie nie mam małych rączek do pomocy i że nie mam dla kogo tego robić przecież.
Często robimy coś dla kogoś. Zbyt często 🤷. Wydawało mi się, że jak będziemy mieć dziecko to odzyskam magię świąt... Rok temu był malutki, w tym roku faktycznie jest motywacją ale zdałam sobie sprawę, że to dla siebie robię pierniczki, dla siebie je dekoruje. Zwyczajnie lubię ten klimat 🙂 dla siebie ubieram choinkę, robię porządki, wymyślam prezenty 🙂 Dopóki nie włączyłam w głowie swojego wewnętrznego dziecka zupełnie nie miałam poczucia, że teraz święta mają więcej sensu 🤷. Mocno trzymam kciuki, żebyś w przyszłym roku mogła zbudować własne doświadczenia 🙂 bo na 100% każda z nas ma inne. Pamiętaj tylko, że te święta mają sens i pewnego dnia opowiesz swojemu maluchowi jak piekłaś pierniczki i pisałaś listy do świętego mikołaja 🙂. Moja mama o pierwsze dziecko walczyła 4 lata, w wieku 19 lat miała pierwszą operację ginekologiczną. To teraz po swoich zmaganiach, doświadczeniach, dopiero zrozumiałam ile ją to kosztowało ale jestem jej mega wdzięczna, że się nie poddała. Jestem jej wdzięczna, że mimo kręcenia nosem lekarza i ryzyka, zdecydowała się na mnie 🙂 lubię być na tym świecie i mam nadzieję, że ona też nie żałuje tych lat, stresu i walki 🙂. Oby przyszły rok był tym wyjątkowym 🙂
 
@Myszko, dla całej Waszej trójki dużo zdrowia i oby szybko minęły wszystkie przykre dolegliwości. Ściskam mocno! Pamiętaj, że zawsze jesteś tu mile widziana. 💚

@LadyCaro Bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że znajdziesz w sobie siłę, żeby jeszcze trochę powalczyć. W tej sytuacji życzę Ci, abyś mimo tego niepowodzenia zaznała trochę spokoju w serduchu.

I dla Was wszystkich Dziewczyny (i dla Ciebie @Avy też!) ślę życzenia jak najszybszego wysikania dwóch kresek ze szczęśliwym finałem i wspaniale spędzonego czasu. 🎄
 
reklama
Kochane moje, wpadam tylko na chwilę, bo nie mogę nie złożyć Wam życzeń. Życzę Wam wszystkim miłości, byście zawsze miały wokół siebie ludzi, którzy są dla Was podporą i łapią Was, gdy ziemia trochę osuwa się pod nogami. Byście zawsze miały odwagę prosić o pomoc i wsparcie, gdy są Wam potrzebne i nie wahały się tego robić. Byście zawsze pamiętały, że jesteście najwspanialszymi i najpiękniejszymi wewnętrznie i zewnętrznie istotami i żebyście zawsze były dla siebie najważniejsze i siebie kochały najbardziej na świecie. Życzę Wam siły i rajstopek, które łatwo się otrzepują oraz korony, która nigdy nie spada. I życzę Wam oczywiście spełnienia marzeń: tych dzieciowych, ale również tych niedzieciowych.

Ostatnio widziałam takie ładne zdanie:
"w tym roku byłam silna, w przyszłym będę szczęśliwa"
i od razu pomyślałam o nas wszystkich. Niech to będą moje życzenia dla nas: w tym roku byłyśmy silne, w przyszłym bądźmy szczęśliwe.

I już znikam. Trzymajcie się ciepło, moje kochane 🤍
 
Do góry