reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

Pewnie te testy tak mają. Ja pierwszy raz bazuje na nich 🫥🫥 no nic po prostu felerne testy bo na żywo widać i gdyby nie ten ból podbrzusza od wczoraj to wgl bym testów już nie robiła bo we wtorek na przyjść @.
Do wtorku jeszcze czas, jeśli masz easy jeszcze, to jeśli to jest to, ta wartość wieczorem może być wyższa to siknij jeszcze. U mnie 4.01 premom wskazuje, by zrobić test więc to mój termin ostateczny. Ale jakiś specjalnych oczekiwań brak, bo cykl za cyklem, nie udaje się.
 
reklama
Do wtorku jeszcze czas, jeśli masz easy jeszcze, to jeśli to jest to, ta wartość wieczorem może być wyższa to siknij jeszcze. U mnie 4.01 premom wskazuje, by zrobić test więc to mój termin ostateczny. Ale jakiś specjalnych oczekiwań brak, bo cykl za cyklem, nie udaje się.

Spokojnie, też nie pokładam jakiś nadzieji . Mi dziś premom pokazuje test więc mając jakiś mówię że sikne a co tam 😅 Może spróbuję wieczorem trzeba zbierać 💦💦 😅
 
Czy coś ktoś tu widzi czy mam jakieś omamy. Jeszcze siknelam przed Sylwkiem żeby na spokojnie się bawić a wydaje mi się ( albo chce żeby coś tam było) że coś przebija 😅

Ja widzę w tym miejscu cień!
 

Załączniki

  • IMG_4963.jpeg
    IMG_4963.jpeg
    142,5 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Dziewczyny póki mam chwilę spokoju i wolnego bo autem jedziemy ze znajomymi 😅 To życzę Wam przede wszystkim spokoju, radości i uśmiechu w Nowym Roku. Żebyście nigdy, przenigdy nie traciły nadziei na dwie kreski. Bo głęboko wierzę że wszystkie, jak tu jesteśmy ich doczekamy ❤️❤️💚💚
 
Do góry