reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

A dobrze kojarzę, że jakoś niedługo wcześniej robiłaś wymazy i nie było tej bakterii? Na tyle szybko ją wykryłaś, że nie powinna szkód narobić.. tak myślę.
Ja w tym roku mam motto: "jak coś się może nie udać, to się nie uda" 😐 każda najmniejsza rzecz nie idzie po mojej myśli, zawsze coś.
Wiem co czujesz, ja też mam w tym roku giga pecha i nic się nie chce składać po mojemu. Oby było łaskawiej w tym 2024. Dobrze pamiętasz, w sierpniu robiłam wymazy wszelkie i było ok, wyszła tylko drobna infekcja że skąpym wzrostem, nie było poważniejszych bakterii.
 
reklama
Czy coś ktoś tu widzi czy mam jakieś omamy. Jeszcze siknelam przed Sylwkiem żeby na spokojnie się bawić a wydaje mi się ( albo chce żeby coś tam było) że coś przebija 😅
 

Załączniki

  • 3743edd7-40a0-4fe6-931d-47c4ec009600.jpeg
    3743edd7-40a0-4fe6-931d-47c4ec009600.jpeg
    51,1 KB · Wyświetleń: 150
  • 9acda68c-81ed-4d5b-a50d-fdc36e04c58e.jpeg
    9acda68c-81ed-4d5b-a50d-fdc36e04c58e.jpeg
    38,5 KB · Wyświetleń: 150
Dziewczyny, dzięki za ten miesiąc! Mam nadzieję, że w przyszłym roku zobaczymy się już na mamusiach :)

Moje plany na nadchodzący rok:
- transfer ❄️ daje sobie trzy podejścia, mam nadzieję, że to wystarczy 🍀
- podróże małe i duże, mam na liście kilka fajnych hoteli i miejsc 🚘✈️
- dbanie o relacje, chcę częściej wychodzić do ludzi, bo przez starania niestety to ograniczyłam 👭
- zadbanie o zdrowie, czyli więcej ruchu i mniej słodyczy, żeby być fit mamuśką 🥗
- ograniczenie stresu, zamierzam nabrać dystansu w pracy i nie brać wszystkiego do siebie personalnie 🤓
- na 30 zrobić wystrzałową imprezkę i bawić się najlepiej jak potrafię 🥳

Życzę Wam, żeby 2024 rok był o niebo lepszy! 💚
 
Czy coś ktoś tu widzi czy mam jakieś omamy. Jeszcze siknelam przed Sylwkiem żeby na spokojnie się bawić a wydaje mi się ( albo chce żeby coś tam było) że coś przebija 😅
Ja właśnie zrobiłam facelle bo też wydawało mi się że coś widzę. A że byłam w rossman to wzięłam dodatkowo pinki i facelle jeszcze. A po wyschnięciu doopa
 

Załączniki

  • 20231231_082450.jpg
    20231231_082450.jpg
    579,2 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Ja właśnie zrobiłam facelle bo też wydawało mi się że coś widzę. A że byłam w rossman to wzięłam dodatkowo pinki i facelle jeszcze. A po wyschnięciu doopa

Pewnie te testy tak mają. Ja pierwszy raz bazuje na nich 🫥🫥 no nic po prostu felerne testy bo na żywo widać i gdyby nie ten ból podbrzusza od wczoraj to wgl bym testów już nie robiła bo we wtorek na przyjść @.
 
Do góry