reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

Hejka z rana, u mnie 8 dni po i niestety, czekam na nowy rok🙃🫠
 

Załączniki

  • 20231231_084200.jpg
    20231231_084200.jpg
    520,1 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Trochę spokojniejsza jestem że nadal jest, bo chwilami zastanawiałam się czy to Ovitrelle jakichś cyrków mi nie robi. Chyba nie dociera do mnie jeszcze. Spokojniejsza będę jak już zrobię przyrosty i będę widziała na papierze że się kropek rozwija. A tak cały czas mam z tyłu głowy, że może nie ma się co cieszyć.🤦

Dziewczyny, a propos panikiwania ... myślicie że bóle w dole brzucha są normalne? Mam od wczoraj takie kłucie w prawym boku jak jajnika przy owulacji tyle że silniejsze i też już myślę o tym. 🙈🙈
Tak, są normalne ale zawsze warto skonsultować z lekarzem.
 
Ja przez chwilę myślałam że albo CP, albo druga owulacja. Myślę że to normalne, przeczytałam tutaj, że wiele dziewczyn tak ma. Przeszło mi po kilku dniach.


Dziewczyny, macie jakieś postanowienia noworoczne?
Tak, zakończyć ta gechennę związaną ze staraniami i seksem pod płodne. W te albo wewte byleby psychicznie odpocząć 😏
 
Dla mnie ten rok był beznadziejny, nie przytrafiło się w nim nic fajnego - no może umowa na stałe w pracy. Już myślałam, że wzięłam na luz ale po tej drożności doszukuję się objawów i proboje Z tym walczyć. 5dpo a mam wrażenie że zaraz okres dostanę. Wcale nawet na Sylwestra nie chce iść, bo wszyscy będą z dziećmi i pytania - a ty nie pijesz co w ciąży jesteś? Życzę Wam kochane szczęśliwego nowego roku… oby był lepszy.. moja głowa może zluzuje bo zaraz zaczynamy budowę domu i idziemy wyznaczyć datę ślubu w urzędzie
Myślę, że plany na ten nowy rok odciągnął Cię od nagminnego myślenia o ciąży. Ale życzę Ci żebyś mimo wszystko budowę i ślub planowała z brzuszkiem 😏 kiedy ślub?
 
Ja przez chwilę myślałam że albo CP, albo druga owulacja. Myślę że to normalne, przeczytałam tutaj, że wiele dziewczyn tak ma. Przeszło mi po kilku dniach.


Dziewczyny, macie jakieś postanowienia noworoczne?
Przebadać się. Dowiedzieć się co jest nie tak i w końcu donosić ciążę.
 
reklama
ja mam postanowienie żeby zapuścić 20cm włosów w rok🤡 bo nie mogę przeżyć nieudanej metamorfozy, którą sobie zafundowałam 😞 także muszę coś wcierać w skórę głowy, masować i stosować inne triki tzw włosingu😅 może coś szczególnie polecacie?😁 poza tym regularny masaż twarzy i wydawanie mniej pieniędzy na głupoty, jedzenie mniej mięsa, picie mniej alko (będzie pierwszy raz sukces w tej materii😎) i mniej ZADRĘCZANIA SIĘ MYŚLAMI - czyli, jak mam być szczera, oprócz tego o włosach, to są moje postanowienia od 10 lat 😅
Teraz to będziesz miała piękne włosy 😁 więc wcierka na etapie ciąży będzie zbędna 😏
 
Do góry