reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

Zrobiłam po 2 dniach jeszcze raz test, kreseczka nie zniknęła, ciemniejsza raczej nie jest. :) Rano myślałam że mi pęcherz wystrzeli po 8h snu, węc może i mocz jest rozcieńczony.... Jak wytrzymam z 4h bez picia to może jeszcze w ciągu dnia silnke dla sportu na test z facelle.
Jest kreseczka i ma widoczny kolorek, to jest to 💜 super🙂
 
reklama
Zrobiłam po 2 dniach jeszcze raz test, kreseczka nie zniknęła, ciemniejsza raczej nie jest. :) Rano myślałam że mi pęcherz wystrzeli po 8h snu, węc może i mocz jest rozcieńczony.... Jak wytrzymam z 4h bez picia to może jeszcze w ciągu dnia silnke dla sportu na test z facelle.
Śliczna kreseczka 🙂
 
Trochę spokojniejsza jestem że nadal jest, bo chwilami zastanawiałam się czy to Ovitrelle jakichś cyrków mi nie robi. Chyba nie dociera do mnie jeszcze. Spokojniejsza będę jak już zrobię przyrosty i będę widziała na papierze że się kropek rozwija. A tak cały czas mam z tyłu głowy, że może nie ma się co cieszyć.🤦

Dziewczyny, a propos panikiwania ... myślicie że bóle w dole brzucha są normalne? Mam od wczoraj takie kłucie w prawym boku jak jajnika przy owulacji tyle że silniejsze i też już myślę o tym. 🙈🙈

Ja przez chwilę myślałam że albo CP, albo druga owulacja. Myślę że to normalne, przeczytałam tutaj, że wiele dziewczyn tak ma. Przeszło mi po kilku dniach.


Dziewczyny, macie jakieś postanowienia noworoczne?
 
Trochę spokojniejsza jestem że nadal jest, bo chwilami zastanawiałam się czy to Ovitrelle jakichś cyrków mi nie robi. Chyba nie dociera do mnie jeszcze. Spokojniejsza będę jak już zrobię przyrosty i będę widziała na papierze że się kropek rozwija. A tak cały czas mam z tyłu głowy, że może nie ma się co cieszyć.🤦

Dziewczyny, a propos panikiwania ... myślicie że bóle w dole brzucha są normalne? Mam od wczoraj takie kłucie w prawym boku jak jajnika przy owulacji tyle że silniejsze i też już myślę o tym. 🙈🙈
Musi być dobrze!
Głowa do góry, postaraj się nie zamartwiać😊
 
Dla mnie ten rok był beznadziejny, nie przytrafiło się w nim nic fajnego - no może umowa na stałe w pracy. Już myślałam, że wzięłam na luz ale po tej drożności doszukuję się objawów i proboje Z tym walczyć. 5dpo a mam wrażenie że zaraz okres dostanę. Wcale nawet na Sylwestra nie chce iść, bo wszyscy będą z dziećmi i pytania - a ty nie pijesz co w ciąży jesteś? Życzę Wam kochane szczęśliwego nowego roku… oby był lepszy.. moja głowa może zluzuje bo zaraz zaczynamy budowę domu i idziemy wyznaczyć datę ślubu w urzędzie
 
Dla mnie ten rok był beznadziejny, nie przytrafiło się w nim nic fajnego - no może umowa na stałe w pracy. Już myślałam, że wzięłam na luz ale po tej drożności doszukuję się objawów i proboje Z tym walczyć. 5dpo a mam wrażenie że zaraz okres dostanę. Wcale nawet na Sylwestra nie chce iść, bo wszyscy będą z dziećmi i pytania - a ty nie pijesz co w ciąży jesteś? Życzę Wam kochane szczęśliwego nowego roku… oby był lepszy.. moja głowa może zluzuje bo zaraz zaczynamy budowę domu i idziemy wyznaczyć datę ślubu w urzędzie
Oby i dla Ciebie był lepszy, swoją drogą mnie też ten rok dojechał mocno i cieszę się, że już się kończy- Nowy Rok, nowe nadzieję , obyśmy wszystkie doświadczyły szczęścia🤞
A skoro nie masz ochoty na tego Sylwestra iść to może odpuść i spędź go po swojemu? Tak jak lubisz.
 
Zrobiłam po 2 dniach jeszcze raz test, kreseczka nie zniknęła, ciemniejsza raczej nie jest. :) Rano myślałam że mi pęcherz wystrzeli po 8h snu, węc może i mocz jest rozcieńczony.... Jak wytrzymam z 4h bez picia to może jeszcze w ciągu dnia silnke dla sportu na test z facelle.
Widać różową kreseczkę jak nic 🤞🥰
 
reklama
Ja przez chwilę myślałam że albo CP, albo druga owulacja. Myślę że to normalne, przeczytałam tutaj, że wiele dziewczyn tak ma. Przeszło mi po kilku dniach.


Dziewczyny, macie jakieś postanowienia noworoczne?
Nie robię nigdy jakiś postanowień. Teraz z racji mojego zasiedzenia w domu, chce się po prostu więcej ruszać, bardziej zadbać o siebie. Mam plan dobrze się na ten rok nastawić i przyciągać więcej pozytywnych wydarzeń, przestać być tak negatywnie nastawiona. Chcę się kierować słowami " Nie wszystko musi być idealne". Cieszyć się życiem. Paczka testów już czeka, teraz tylko musi przyjść @ i jedziemy z tym tematem! 🤞
 
Do góry