reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Cześć Dziewczyny :) wszystkim gratuluję kreseczek! Ja dziś po becie (320). Nie udało się na mikołajki a udało na wigilię :) . Trzymam za Was wszystkie kciuki!!!! Kochane, powodzenia! I do zobaczenia na wrześniówkach [emoji3059]
Długo się staraliście? Jaka strategia? Jak najczęściej czy co 2 dni? No i oczywiście gratulacje [emoji122]
 
Matko dziewczyny jak mnie bolą cycki przed @ normalnie jakby miały zaraz wybuchnąć, nie pamiętam kiedy ostatnio aż tak mnie bolały 🙈 macie jakieś sposoby na złagodzenie takich dolegliwości? 😀
 
Cześć dziewczyny, tydzień temu cieszyłam się pęcherzykiem 13. 5mm na usg, dzisiaj następny monitoring, pęcherzyk taki sam 😔 dokładnie 14 mm, różnice lekarz wziął za błąd na usg, według norm powinien rosnąć 0.5mm na dzień. Tydzień temu mówił że nie ma czym się martwić to dzisiaj powiedział że jest niedobrze. Poprzedni cykl bezowulacyjny, od następnego włącza clostilbegyt..
 
reklama
Do góry