reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Zawsze są 50 na 50 :) albo się uda albo nie. Dzisiaj 10 dzień po planowym przyjściu @. A jej jak nie było tak nie ma. 36 dzień cyklu. Nie miałam żadnych plamień. Nic. Poza bolącymi piersiami, poddenerwowaniem i takim dziwnym uczuciem gdzieś w szyjce nie ma nic innego. Sama nie wiem już.. Test robiony 23.12 negatywny. Potem myślałam, że może go zalałam albo po prostu zrobiony był za wcxzesnie. Nie wiem. Beta na pewno powie mi wszystko. Wtedy będę miała pewność czy tak czy nie.
 
A robiliście dziewczyny dzis testy ? Moze jakas zmiana ? Objawy macie ?
Mi musiała się przesunąć owulacja w takim
Wypadku, bo w tym cyklu nie testowałam, ale tak by wypadało. Ale jeśli się przesunęła to powinny być większe szanse na ciąże. Póki co - ani ciąży, ani okresu, a test ciążowy rano negatywny.
 
reklama
Do góry