reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
@MamaR tutaj potwierdzenie. A innego razu było 2,3
IMG_1919.png
 
Może być pozamaciczna ... Trzeba obserwować
A zdarzyło Ci się kiedyś badać beta hcg żeby było większe niż 0.2 i nie być w ciąży? Bo mi nie! Przy córce pierwsza beta 2.2 a przy synu 0.2 potem już tylko rosła. Temu trzeba sprawdzić przyrost. Oczywiście testowałam przed @ w okolicy 21-23dc. Progesteron bardzo niski to fakt ale beta nie jest zerowa.
Właśnie dlatego nie da się czytać tego wątku. Jak możecie wmawiać komuś ciążę jak ewidentnie jej nie ma. Ani norma labo bety na to nie wskazuje ani prog. A Wy dalej swoje?! Chcecie kogoś w sytuację stresowe wpędzić?! Jeszcze pozamaciczna 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ OPANUJCIE SIĘ DZIEWCZYNY BO TYLKO KRZYWDĘ INNYM ROBICIE TAKIM PISANIEM!
 
Dziewczyny u mnie przejmujaca biel [emoji17] smutno mi mimo, ze czlowiek od poczatku sie przeciez nie nastawial. Jutro zatestuje jeszcze z porannego moczu ale wydaje mi sie ze jakbym miala byc w ciazy to dzisiaj by mi juz jest pokazal. No nic, moze nastepny cykl bedzie tym w ktorym sie uda narazie musze troche ochlonac [emoji6]

Przytulam [emoji3590]ja w tej samej sytuacji dziś.
 
A zdarzyło Ci się kiedyś badać beta hcg żeby było większe niż 0.2 i nie być w ciąży? Bo mi nie! Przy córce pierwsza beta 2.2 a przy synu 0.2 potem już tylko rosła. Temu trzeba sprawdzić przyrost. Oczywiście testowałam przed @ w okolicy 21-23dc. Progesteron bardzo niski to fakt ale beta nie jest zerowa.
Coś Ci przypomnę. Twoja sytuację z zeszłego cyklu. Beta 0,2 a jednak ciąży nie było 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_20201214_174853_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201214_174853_com.android.chrome.jpg
    267,8 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Do góry