reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Właśnie dlatego nie da się czytać tego wątku. Jak możecie wmawiać komuś ciążę jak ewidentnie jej nie ma. Ani norma labo bety na to nie wskazuje ani prog. A Wy dalej swoje?! Chcecie kogoś w sytuację stresowe wpędzić?! Jeszcze pozamaciczna 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ OPANUJCIE SIĘ DZIEWCZYNY BO TYLKO KRZYWDĘ INNYM ROBICIE TAKIM PISANIEM!
Proszę żebyś nie odpowiadała na moje posty . Twoja wiedza i komentarze są dla mnie zbędne . Większość z nas próbuje tu sobie pomagać . Nie odpowiadałabym na post gdybym nie wiedziała na 100/% lub nie doświadczyła więc ponownie Cię proszę abyś nie komentowała jeżeli nie masz racji .
 
reklama
Proszę żebyś nie odpowiadała na moje posty . Twoja wiedza i komentarze są dla mnie zbędne . Większość z nas próbuje tu sobie pomagać . Nie odpowiadałabym na post gdybym nie wiedziała na 100/% lub nie doświadczyła więc ponownie Cię proszę abyś nie komentowała jeżeli nie masz racji .
Tym pomagasz? Pisaniem dziewczynie, że pozamaciczna ciąża? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Jaki objaw Cię do tego przekonał? Rozumiem, że jesteś lekarzem ginekologiem 🤦‍♀️ gratuluję 🤦‍♀️
 
Proszę żebyś nie odpowiadała na moje posty . Twoja wiedza i komentarze są dla mnie zbędne . Większość z nas próbuje tu sobie pomagać . Nie odpowiadałabym na post gdybym nie wiedziała na 100/% lub nie doświadczyła więc ponownie Cię proszę abyś nie komentowała jeżeli nie masz racji .
A wiesz na te 100%? Progesteron zerowy, beta zerowa. Czemu uważasz że dziewczyna ma ciążę pozamaciczną? Tak jak @HeraUnique mowi, nic dobrego nie wnosisz wydając takie wyroki kompletnie bezpodstawnie!
 
Napisałam że może być . I że trzeba obserwować . Czytaj ze zrozumieniem proszę to unikniemy Twoich uniesień i wielkich liter.
Nie bądź śmieszna. Dziewczyna pokazuje Wam wynik. Dodam, że wynik nie wskazujący na żadną ciążę, i się stresuje bo nie ma nadal okresu. A Ty dorzucasz ciążę pozamaciczna 😅😂🤣 trudno się nie unieść przy takich bzdurach 💁‍♀️ nie wiem czy wiesz jaki szereg innych objawów towarzyszy ciąży pozamacicznej 😅
 
A wiesz na te 100%? Progesteron zerowy, beta zerowa. Czemu uważasz że dziewczyna ma ciążę pozamaciczną? Tak jak @HeraUnique mowi, nic dobrego nie wnosisz wydając takie wyroki kompletnie bezpodstawnie!
Bo próbuje uczulić że wynik który dziś zamieściła może na to wskazywać . Beta nie była zerowa . A ja miałam dokładnie taka sama sytuacje pół roku temu.
 
Nie bądź śmieszna. Dziewczyna pokazuje Wam wynik. Dodam, że wynik nie wskazujący na żadną ciążę, i się stresuje bo nie ma nadal okresu. A Ty dorzucasz ciążę pozamaciczna 😅😂🤣 trudno się nie unieść przy takich bzdurach 💁‍♀️ nie wiem czy wiesz jaki szereg innych objawów towarzyszy ciąży pozamacicznej 😅
Śmieszna jesteś Ty i to forum straciło jakikolwiek poziom odkąd się tu udzielasz . Żegnam
 
reklama
Do góry