reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Ja bym powtórzyła beta hcg za dwa dni bo coś tam jest. Progesteron niski bardzo jeśli beta urośnie za dwa dni to bym wdrozyla luteine lub duphaston, po konsultacji z lekarzem oczywiście :-) Słyszałam że progesteron ma wyrzuty skokowe w ciągu dnia ale z takim niskim się nie spotkałam przy beta hcg większym niż 0.1 [emoji854]

W życiu przy takim progesteronue nie ma co mówić o ciąży. Po co nadzieje robić...
 
reklama
Ja przez moje chorowanie mam teraz pewnie tydzień wolnego, bo nie chcą mnie widzieć w pracy [emoji2960] jakbym jeździła do roboty to czas szybko mija bo tam 13,h spędzam, ale w sumie w domu z dziećmi też jest co robić :) tydzień do testowania....
Mialam testować tak jak ty, za tydzień. Ale od wczoraj "chlusnelo" ze mnie... czyli przyszła miesiaczka. Nie wiem czemu tydzien szybciej, nigdy nie mialam takiej sytuacji. Nie bolalo mnie nic i nadal nie boli na miesiaczke, wiec sie jej nie spodziewalam. Dopiero niedawno miesiaczke konczylam a tu od nowa ona.
 
Mialam testować tak jak ty, za tydzień. Ale od wczoraj "chlusnelo" ze mnie... czyli przyszła miesiaczka. Nie wiem czemu tydzien szybciej, nigdy nie mialam takiej sytuacji. Nie bolalo mnie nic i nadal nie boli na miesiaczke, wiec sie jej nie spodziewalam. Dopiero niedawno miesiaczke konczylam a tu od nowa ona.
Ja odstawiłam tabsy w listopadzie i jest to mój pierwszy normalny cykl, więc się okaże jaki będzie. Zanim miałam dzieci to cykle i po 80 dni bywały. Później zwykle cały czas brałam tablety z przerwami na ciążę na dobrą sprawę. Mój organizm musi być w szoku [emoji2960]
 
Ja odstawiłam tabsy w listopadzie i jest to mój pierwszy normalny cykl, więc się okaże jaki będzie. Zanim miałam dzieci to cykle i po 80 dni bywały. Później zwykle cały czas brałam tablety z przerwami na ciążę na dobrą sprawę. Mój organizm musi być w szoku
Moj to 4 cykl bez tabletek juz i dalej efekt słaby. Co miesiac przychodziła miesiaczka regularnie, a mozliwe ze teraz jest szybciej na tle nerwowym, kiedys szybciej udalo nam sie zajsc, ale poronilam w 12 tyg. Serce przestało bić. Odstawiłam tabletki i wlasnie te 3 mc dalismy takiego luzu, ze uda sie i juz, na spontanie. Skoro nie wychodzilo, to ten miesiąc spielismy sie, aby w grudniu juz testowac pozytywnie i nie wypal. Teraz okolice swiat znowu proba bedzie...
 
Mam wyniki beta od czwartku urosla o 120. Ale proga nie wiem czy nie mam za małego..
Screenshot_20201214_165530.jpg

Screenshot_20201214_165445.jpg
 
reklama
Do góry