reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
@Lilka93 dokładnie, chodzi o to rozczarowanie... Też jako osoba z historią depresji przeżywam takie rzeczy bardzo mocno, bo choroba lubi mi wbić szpilę w gorszym momencie. A dzień później już jest nowa nadzieja [emoji5] ściskam cię mocno!

Dziękuję dziewczyny za wsparcie! Trzymam kciuki za was wszystkie i przesyłam pozytywne fluidy na ten piatkowy wieczór [emoji3059] (chociaż zaczęłam warczeć na męża, jednak PMS [emoji2356])
Znam to doskonale ;( Nowy cykl nowe szanse [emoji4] trzymam kciuki za udany cykl i wspaniale rozpoczecie roku [emoji85]



U mnie dziś test owu był pozytywny [emoji85][emoji847] Lisa możesz mnie wpisać na testowanie na 26.12 [emoji7][emoji7] jestem bardzo nastawiona, że w tym miesiącu się uda [emoji120]

Idealna świąteczna niespodzianka! [emoji110][emoji110][emoji110] zazdroszczę nastawienia [emoji173]
 
No właśnie ostatni cykl był 30 dni i już. tak mniej więcej było zawsze a teraz 32 dc i nie wiadomo, do tego pojawił się śluz i tak jakby już etapu suchości nie ma
Idź może na betę w poniedziałek. Ale moim zdaniem po terminie powinno już pokazać.. Mi nawet z drugiego siusiu wyszedł pozytywny przed terminem 🐵
 
A jeszcze jak nie miałaś owu i mówisz że masz Pcso to jest utrudnione trochę.
Według ginekologa nie miałam, ja między 16 a 22 dc czułam śluz płodny jak co miesiąc i kłucie jajnika, w 21 dc były przytulanki i może jednak nadzieja zawsze jakaś jest. W poniedziałek rano zrobię test i jakby co to pojadę na betę, bo może wszystko się opóźniło. Ja już nie wiem moja ciocia kiedyś tak samo miała testy negatywne, dostała luteinę na wywołanie okresu, którego nie było i dopiero wyszła beta wtedy 🤷‍♀️ chciałabym bardzo ale te negatywne testy trochę dołują, a do tego doszedł śluz dzisiaj i zaklulo mnie gdzieś po środku podbrzusza, przestalo i teraz mam takie delikatne pobolewanie. Zwariować można ☺️🤷‍♀️
 
Dziewczyny, znowu przychodzę z zapytaniem o owulacje, jak wstawiłam dzisiejszą temperaturę to owu przestawiło mi się na niedzielę/poniedziałek tylko pominęłam sobie temperaturę 8 grudnia, ale jak wstawiam jaką kolwiek to po prostu przesuwa mi owu o jeden dzień. Dziś taki mocniejszy ból lewego jajnika i jak zwykle dobieram do głowy, chociaż to ewentualnie 5 dni po[emoji2] jest szansa, że ta owu jednak przyszła? Test owu zrobiłam w czwartek, ale już tak czy tak mogłoby być po fakcie i lh mogło spaść [emoji848] dla przypomnienia Cykle zazwyczaj 32..
Screenshot_20201212_135830_premom.eh.com.ehpremomapp.jpeg
 
Ej dziewczyny bo teraz zgłupiałam robiłam ten progesteron w 21 dc i wyszedł 0.86, czy jest możliwe że jednak była ta owulka? Bo tu znalazłam inne normy niż te co podała mi diagnostyka.
U mnie taki wynik świadczył o braku owulacji. Po tabletkach letrozol (lametta) owulacja wróciła i progesteron był około 19 :-)

Sprzątałam w kuchni i znalazłam dojrzałe banany niezbyt ładne więc zrobiłam z nich ciasto 👌 Jak mi pięknie pachnie w domu! Chce ktoś przepis? Bardzo prosty :-)
 
Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test 10 -11 dpo i gołym okiem kreski nie ma ale pod światło jak się prześwietla test to kreska się rysuje czy któraś tak miała ?
 
U mnie taki wynik świadczył o braku owulacji. Po tabletkach letrozol (lametta) owulacja wróciła i progesteron był około 19 :-)

Sprzątałam w kuchni i znalazłam dojrzałe banany niezbyt ładne więc zrobiłam z nich ciasto 👌 Jak mi pięknie pachnie w domu! Chce ktoś przepis? Bardzo prosty :-)
No to zostaje czekać na małpę 🤷‍♀️
 
reklama
Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test 10 -11 dpo i gołym okiem kreski nie ma ale pod światło jak się prześwietla test to kreska się rysuje czy któraś tak miała ?
Koniecznie powtórz jutro powinna być mocniejsza. U mnie niestety dwa testy pokazały szare kreski widoczne normalnie nie pod światło. Narobiłam sobie nadziei a kilka dni później @ przyszła. Zdążyłam betę zrobić i 0.2 😔 Teraz czekam tylko na różowe kreski 👌
 
Do góry