reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Hej dziewczyny, ja dziś 8dpo, czuję się dziś fatalnie... Wczoraj spałam od 15:30 do 19,gdyby nie goście spałabym chyba do rana.
Dziś okropny ból głowy i podbrzusza, jajnik momentami pobolewa. Czuje się fatalnie, jakbym miała mieć jakieś przeziębienie, poza tym jestem niskocisnieniowcem a dzis o dziwo mam wysokie (tzn normalne dla normalnego człowieka 🤣). Korci mnie żeby jutro zatestowac w 9dpo.
 
No to bardzo możliwe ze owu nie było niestety. Myślałam, ze mogło się przesunąć, sama tak miałam, ale wtedy w tym późniejszym terminie COŚ by było widać.
No właśnie tego się obawiam że nie było

Testuj dziś [emoji4] Może będą pozytywne wiadomości do przekazania [emoji110][emoji110]
Testowałam i był negatywny

zabrałam twoja małpę wiec musi być pozytywny!
No niestety z drugiego porannego negatywny, nie wiem już co myśleć dziewczyny oszalec można 🤷‍♀️
 
Ej dziewczyny bo teraz zgłupiałam robiłam ten progesteron w 21 dc i wyszedł 0.86, czy jest możliwe że jednak była ta owulka? Bo tu znalazłam inne normy niż te co podała mi diagnostyka.
 

Załączniki

  • Screenshot_20201212_124731_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201212_124731_com.android.chrome.jpg
    274,5 KB · Wyświetleń: 71
Hej dziewczyny, ja dziś 8dpo, czuję się dziś fatalnie... Wczoraj spałam od 15:30 do 19,gdyby nie goście spałabym chyba do rana.
Dziś okropny ból głowy i podbrzusza, jajnik momentami pobolewa. Czuje się fatalnie, jakbym miała mieć jakieś przeziębienie, poza tym jestem niskocisnieniowcem a dzis o dziwo mam wysokie (tzn normalne dla normalnego człowieka 🤣). Korci mnie żeby jutro zatestowac w 9dpo.
No co Ty, za szybko żeby testować... Nie testuj żeby nie żałować później. ☝️
 
No to wynik w moim laboratorium w 21 dc, to tak teoretycznie mogła być owulacja dopiero wtedy i mieszczę się w normie? Bo gdyby owulacja się spóźniła to wtedy i cykl by się przesunął o parę dni. Szyjka macicy uciekła wysoko i jak dla mnie ułożyła się tak że nie mogę zbadać czy otwarta czy zamknięta, chyba się na mnie obraziła 🤷‍♀️😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20201212_131434_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201212_131434_com.android.chrome.jpg
    188 KB · Wyświetleń: 67
reklama
No to wynik w moim laboratorium w 21 dc, to tak teoretycznie mogła być owulacja dopiero wtedy i mieszczę się w normie? Bo gdyby owulacja się spóźniła to wtedy i cykl by się przesunął o parę dni. Szyjka macicy uciekła wysoko i jak dla mnie ułożyła się tak że nie mogę zbadać czy otwarta czy zamknięta, chyba się na mnie obraziła 🤷‍♀️😂
Prog na to nie wskazuje 🤷‍♀️
 
Do góry