reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Cos tam przebija :) powtórz jutro albo pojutrze.

Widać, trzymam kciuki, żeby to było to. W poniedziałek idziesz betę
? [emoji4]
Dziewczyny to są testy z poprzedniego cyklu. Pisałam ze mi wyszły drugie kreski a bety nie było 😔 W tym cyklu testuje w wigilię :-)

Przepis na szybkie ciasto bananowe :
4 dojrzałe banany,

3/4 szklanki cukru trzcinowego,

1/2 szklanki oleju rzepakowego,

1 i 1/2 szklanki mąki pszennej,

1 jajko,

łyżeczka sody oczyszczonej,

łyżeczka proszku do pieczenia.

Wszystkie składniki miksujemy mikserem do połączenia i pieczemy w 170°C 50 min (bez termoobiegu) A i banany wrzucamy jako pierwsze i gnieciemy je widelcem.
 
reklama
Czyli sytuacja opanowana i lekarz też Cię uspokoił, że wszystko jest w porządku [emoji4] oby tak zostało już do końca [emoji8]
Tak pisałam. Byłam , nic narazie nie widział oprócz macicy typowo ciążowej czyli opuchniete z grubym endo. Plamienia ustały juz wczoraj i mowi ze niewidzi żadnych żrodeł wiec możliwe ze bylo to plamienie implantacyjne ( zaczelo sie 10dpo) i przedluzylo sie. Uspokajal ze czesto okolo @ moze sie tak pojawic.
Teraz 23.12 mam wizyte w PL u mojego doktorka. Musze sie zglosic tez tutaj do poloznej.
 
Tak wyglada ciasto bananowe po upieczeniu 😋
Ciasto pieklam w keksowce włożonej papierem do pieczenia
 

Załączniki

  • IMG_20201212_145053.jpg
    IMG_20201212_145053.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
Czyli sytuacja opanowana i lekarz też Cię uspokoił, że wszystko jest w porządku [emoji4] oby tak zostało już do końca [emoji8]

Tak i ten dzisiejszy test zrobiony popoludniu i to 25 mnie uspokoił. Korci mnie jeszcze kupić jeden z clearblue z tygodniami i w przyszlym zobaczyc czy znienily sie tygodnie ale to kurcze 12€ i troche mi szkoda kasy. Chyba juz dotrwam do wizyty.
 
Tak i ten dzisiejszy test zrobiony popoludniu i to 25 mnie uspokoił. Korci mnie jeszcze kupić jeden z clearblue z tygodniami i w przyszlym zobaczyc czy znienily sie tygodnie ale to kurcze 12€ i troche mi szkoda kasy. Chyba juz dotrwam do wizyty.
Na szczęście już 23.12 już niedługo i może jakoś szybko Ci zleci.. na pewno Cię korci, uspokoiłoby Cię to na pewno, więc jak pewnie będzie Cię to denerwować i się tym uspokoisz może będzie warto, ale ja wierzę, że wszystko będzie super, chociaż łatwo mi się mówi i podświadomie stres na pewno jest.. będzie dobrze 😘
 
Dziewczyny to są testy z poprzedniego cyklu. Pisałam ze mi wyszły drugie kreski a bety nie było 😔 W tym cyklu testuje w wigilię :-)

Przepis na szybkie ciasto bananowe :
4 dojrzałe banany,

3/4 szklanki cukru trzcinowego,

1/2 szklanki oleju rzepakowego,

1 i 1/2 szklanki mąki pszennej,

1 jajko,

łyżeczka sody oczyszczonej,

łyżeczka proszku do pieczenia.

Wszystkie składniki miksujemy mikserem do połączenia i pieczemy w 170°C 50 min (bez termoobiegu) A i banany wrzucamy jako pierwsze i gnieciemy je widelcem.
I w sumie dość szybkie do zrobienia, do kawy byłoby idealne, ale akurat już po zakupach i bananów nie kupiłam :D przepraszam za pomyłkę, w sumie sobie przypominam, że trzymaliśmy wszystkie kciuki za Ciebie, więc teraz dalej trzymamy i tym razem na pewno się uda :)
 
reklama
Z tego co widzę to owu już była. Skok z 36,6 na 36,8 to jest skok owulacyjny bo o 0,2🤷‍♀️ teraz skoczyła drugi raz. To tzw wykres trójstopniowy, mówi sie6ze najbardziej obiecujacy6😉 ale ja takie mam co 2 cykl I nic więc 💁‍♀️😉
No to nie zostaje nam nic innego tylko czekać :) zobaczymy :) jak zawsze dziękuję za pomoc 😘
 
Do góry