reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

melduje się na nogach bo mam już jednego wielkiego małego chłopca któremu trzeba pomoc zrobić śniadanie, kawę i upewnić się czy ma szalik i wszystko potrzebne do pracy bo przecież „jeszcze tylko 5 minut...” [emoji23]
Mi ktoś powiedział że mąż to pierwsze i najstarsze dziecko, tylko szkoda że dopiero po ślubie, ale wszystko się zgadza
 
reklama
@Lisa_ cień widać jak najbardziej. Rób teścik jutro i pokaż 2 ładne kreseczki [emoji5] tak dla otuchy dla czekających [emoji9]
Fajne cycki i oczywiście kopanie Dzidzi to wg mnie to najlepsze co się w ciąży mogło przytrafić [emoji28]

U mnie 39dc i cisza. Nie czuję się ani ciażowo ani okresowo [emoji19]
Jejku, tak najgorzej jak sie cykl wydluza :(
 
Liso, widać jakiś cień, trzymam mocno kciuki, żeby jutro było już wszystko jasne, oczywiście z dwoma pięknymi kreseczkami. 🙂 nie daj odebrać sobie nadziei 🙂
 
reklama
Hej, ja dziś 5dpo, ciągłe rozpieranie w dole brzucha, testy już kupione czekają w szufladzie, najgorsze jest o że nigdy nie dłużyły mi się tak dni !
Poza tym śmialiśmy się wczoraj że chyba szybko nam poszło bo wczoraj nie smakowały mi moje ulubione chipsy :o🤣🤣
 
Do góry