reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
A jak tam u Ciebie sytuacja??
od wczoraj skurcze jak na małpkę, biegam do łazienki leci leci, a tam dupa - nic nie leci 🤷🏼‍♀️ wczoraj tez chyba zaziębiłam się bo bardzo się pociłam przy ogólnym uczuciu osłabienia i zimna ale wypiłam wit c i już dzisiaj lepiej się czuje. Co do testowania to proszę przełóż mnie na 14.12, aplikacje mi przesunęły okres dopiero na niedziele a skoro wczoraj robiłam i nie było nawet cienia to raczej nie warto robić wcześniej 🧐😊
 
Cześć dziewczyny.
Wiem, że pinki maga dawać fałszywie dodatni wynik więc nie kieruję się tym testem, dziś kupię inny, żeby zrobić jutro nowy.
Bo pojawił się na pinku płytkowym cień drugiej kreski..
Nie wiem czy to na zdjęciu widać ale gołym okiem tak.
Zobacz załącznik 1212359
Hej widać cień. U mnie też kreska wygląda na czarną 😀
 
@Lisa_ cień widać jak najbardziej. Rób teścik jutro i pokaż 2 ładne kreseczki ☺ tak dla otuchy dla czekających 😚
Fajne cycki i oczywiście kopanie Dzidzi to wg mnie to najlepsze co się w ciąży mogło przytrafić 😅

U mnie 39dc i cisza. Nie czuję się ani ciażowo ani okresowo 😒
 
reklama
Do góry