reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
U mnie 13 dc , do testowania jeszcze daleko . Narazie trwa produkcja. 😁😆 wczoraj miałam plodny sluz w dużej ilości oraz lekkie klucie jajnika , a dzis sluzu brak , trochę czuje podbrzusze. Myslalam , że to może owulacja ale zrobiłam test owu i byl negatywny. W tym cyklu odpuściłam testy i nie robie ich regularnie. Skupiłam się na świątecznych porządkach, zakupach i strojeniu domu . Życzę Wam dziewczyny pięknych || kreseczek . Testuje jednak w II Dzien Świąt ☺
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam test 🤭😄 niestety na południe ale i tak negatywny więc pewnie tej owulacji nie było, teraz tylko czekać na @ 😔
 
Cześć dziewczyny.
Wiem, że pinki maga dawać fałszywie dodatni wynik więc nie kieruję się tym testem, dziś kupię inny, żeby zrobić jutro nowy.
Bo pojawił się na pinku płytkowym cień drugiej kreski..
Nie wiem czy to na zdjęciu widać ale gołym okiem tak.
Zobacz załącznik 1212359

Błagam zrób inny test! Nienawidzę pinkow, oszukały mnie nie raz
 
Lekarz tak stwierdził po poziomie progesteronu w 21 dc i po usg w 13dc i 27dc, nie było pęcherzyka dominującego, wszystkie takie same
Jesli lekarz tak stwierdzil, to raczej nie ma sie co ludzic :( mi cykl temu na monitoringu lekarka powiedziala, ze wg niej obraz usg sugeruje zblizajaca sie miesiaczke I rzeczywiscie tak bylo :(
 
reklama
Rety, naprawde kilka razy Cie oszukaly? Falszywie pozytywne byly? A ja nieswiadoma jakis czas temu zamowilam 5 sztuk i sie okazuje, ze nawet jak bede testowac to nie mozna na nich polegac [emoji51][emoji36]
Mi w pierwszej ciąży pokazały wynik pozytywny i tak było, nawet nie wiedziałam że tak oszukują, może zależy od serii...
 
Do góry