reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Cześć dziewczyny u mnie 29 dc, niby owulacji ze względu na PCOS nie było ale skrycie liczę że może gdzieś była, według Flo okres w sobotę, zobaczymy co z tego wyjdzie ale brzuch trochę pobolewa delikatnie, mdlosci i parcie na pęcherz najgorsze ale to może być PMS. Teraz nie wiem czy czekać do piątku czy może już jutro rano testować 😄😍
 
@Lisa_ coś tam widać ale nie jestem pewna co. Oby to było [emoji173]TO[emoji173] i trzymam mocno kciuki [emoji1695][emoji1695] [emoji173]
U mnie 26dc i 10dpo. Termin @ na jutro. Szczerze to czuje się bardzo jak na okres, co prawda bóle brzucha trochę ucichly ale czuje typowe dla mnie przed @ ciepło w podbrzuszu i to mi zawsze zwiastuje, że ona będzie. Co do temperatury to zawsze 2 dni przed @ zaczyna spadać, póki co jeszcze trzyma się na wyższych. No zobaczymy co przyniosą najbliższe dni. Jestem już psychicznie nastawiona na przyjście @. Wiadomo, bedzie smutek bo mimo wszystko nadzieja cały czas się tli ale przynajmniej nie będzie załamki[emoji6]
 
Liso, możemy sobie podać ręce, ja również zapalenie dróg moczowych, od 3 dni w domu ale posiłkuje się tylko żurawiną i witaminą C bo czytałam, że te składniki w lekach na zapalenie dróg moczowych mogą zaszkodzić dziecku. U mnie co prawda starania i z testem muszę czekać ale wolę dmuchać na zimne. A może uda się zwalczyć to dziadostwo naturalnie. Byłam wczoraj u mojej lekarki, mówiłam, że się staramy i ta poleciła wlasnie żurawinę i duże ilości wody, być może samoistnie się to wypłuka. A w czwartek znów badanie i zobaczymy czy coś się zmniejszyły te ilości bakterii. Właśnie jak czytałam, że masz bóle w dole brzucha i ta gorączka pomyślałam sobie, że może masz też to przeklęte zapalenie pęcherza i niestety się potwierdziło. 😟 trzymaj się Kochana, damy radę
 
Liso, możemy sobie podać ręce, ja również zapalenie dróg moczowych, od 3 dni w domu ale posiłkuje się tylko żurawiną i witaminą C bo czytałam, że te składniki w lekach na zapalenie dróg moczowych mogą zaszkodzić dziecku. U mnie co prawda starania i z testem muszę czekać ale wolę dmuchać na zimne. A może uda się zwalczyć to dziadostwo naturalnie. Byłam wczoraj u mojej lekarki, mówiłam, że się staramy i ta poleciła wlasnie żurawinę i duże ilości wody, być może samoistnie się to wypłuka. A w czwartek znów badanie i zobaczymy czy coś się zmniejszyły te ilości bakterii. Właśnie jak czytałam, że masz bóle w dole brzucha i ta gorączka pomyślałam sobie, że może masz też to przeklęte zapalenie pęcherza i niestety się potwierdziło. 😟 trzymaj się Kochana, damy radę
Dostałam amotax, lekarz mówi że bezpieczny w ciazy..
 
Cześć dziewczyny u mnie 29 dc, niby owulacji ze względu na PCOS nie było ale skrycie liczę że może gdzieś była, według Flo okres w sobotę, zobaczymy co z tego wyjdzie ale brzuch trochę pobolewa delikatnie, mdlosci i parcie na pęcherz najgorsze ale to może być PMS. Teraz nie wiem czy czekać do piątku czy może już jutro rano testować [emoji1][emoji7]
Skad wiesz, ze owulacji nie bylo? Monitoring?
 
reklama
@Lisa_ coś tam widać ale nie jestem pewna co. Oby to było [emoji173]TO[emoji173] i trzymam mocno kciuki [emoji1695][emoji1695] [emoji173]
U mnie 26dc i 10dpo. Termin @ na jutro. Szczerze to czuje się bardzo jak na okres, co prawda bóle brzucha trochę ucichly ale czuje typowe dla mnie przed @ ciepło w podbrzuszu i to mi zawsze zwiastuje, że ona będzie. Co do temperatury to zawsze 2 dni przed @ zaczyna spadać, póki co jeszcze trzyma się na wyższych. No zobaczymy co przyniosą najbliższe dni. Jestem już psychicznie nastawiona na przyjście @. Wiadomo, bedzie smutek bo mimo wszystko nadzieja cały czas się tli ale przynajmniej nie będzie załamki[emoji6]
Taka krótka masz tą drugą fazę??
 
Do góry