reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Dziewczyny dziś mnie jakoś tak dziwnie 'ciągnie, 'rozpiera' podbrzusze, to nie ból tylko takie dziwne uczucie mam tak czasem przy @ a teraz aplikując luteinę zobaczyłam brudny śluz...nie plamienie ani krwawienie tylko tak śluz po-luteinowy... dziś jest 15 dpt, 2 krechy widziałyście...nie wiem co myśleć...w pierwszym tyg po transferze też tak miałam z tym śluzem ale przeszło...nie chcę się martwić na zapas...
 
Dziewczyny dziś mnie jakoś tak dziwnie 'ciągnie, 'rozpiera' podbrzusze, to nie ból tylko takie dziwne uczucie mam tak czasem przy @ a teraz aplikując luteinę zobaczyłam brudny śluz...nie plamienie ani krwawienie tylko tak śluz po-luteinowy... dziś jest 15 dpt, 2 krechy widziałyście...nie wiem co myśleć...w pierwszym tyg po transferze też tak miałam z tym śluzem ale przeszło...nie chcę się martwić na zapas...

A progesteron badalas? Na pewno zamartwianie nie będzie sprzyjało
 
10 dpo to zdecydowanie za wcześnie. Może jeszcze nawet nie być zagnieżdżenia, bo na to jest 12 dni od owu. W dodatku beta hcg jest produkowana dopiero po około 2 dniach od zagnieżdżenia. Dlatego mówi, żeby najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, czyli 14 dni od owulacji, testować. Wcześniej nawet jeśli ciąża będzie, to może nic nie wyjść. Bo zagnieżdżenie może być w 6 dniu po owulacji, może w 8, ale może nawet w 12. Także nawet jeśli ciąża będzie, to w 10 a nawet 13 dpo może jeszcze nic nie wyjść. Nie testujcie tak wcześnie dziewczyny i nie róbcie tak wcześnie bety, bo to jest zwyczajnie szkoda pieniędzy. Jak ma być ciąża to będzie. A jak nie ma, to wcześniejszą beta i tak nic nie pomoże. Wydacie kasę na testy z krwi czy zwykłe, a trzy dni później dopiero jest produkowany hormon beta hcg i bez sensu kasę marnować. Odkładajcie sobie na pieluchy albo fotelik. ;)
Ostatnio w 12 dpo pokazały mi się 2 wyraźne krechy, a w 13dpo było 97 bety..
Także zobaczę jak teraz, a i tak idę się kłóć, bo będę robić proga i morfologię.. Więc zrobię za jednym zamchem i to.. A jak coś to pójdę za 2 dni powtórzyć i już.
2 testy kupilam jutro z rana najwyżej na sikam jeszcze..
 
Ja tu jutro Wam wirusy ciążowe wyślę jak wstawię rano piękne 2 kreski ❤️❤️❤️
Kupilam 2 sztuki, zobaczymy. I tak muszę siusiu na badania przygotować więc odrazu zrobię test.. Chociaż może sikaniec 10dpo nie wyjść, bo stężenie może być za małe, ale zobaczymy..
 
10 dpo to zdecydowanie za wcześnie. Może jeszcze nawet nie być zagnieżdżenia, bo na to jest 12 dni od owu. W dodatku beta hcg jest produkowana dopiero po około 2 dniach od zagnieżdżenia. Dlatego mówi, żeby najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, czyli 14 dni od owulacji, testować. Wcześniej nawet jeśli ciąża będzie, to może nic nie wyjść. Bo zagnieżdżenie może być w 6 dniu po owulacji, może w 8, ale może nawet w 12. Także nawet jeśli ciąża będzie, to w 10 a nawet 13 dpo może jeszcze nic nie wyjść. Nie testujcie tak wcześnie dziewczyny i nie róbcie tak wcześnie bety, bo to jest zwyczajnie szkoda pieniędzy. Jak ma być ciąża to będzie. A jak nie ma, to wcześniejszą beta i tak nic nie pomoże. Wydacie kasę na testy z krwi czy zwykłe, a trzy dni później dopiero jest produkowany hormon beta hcg i bez sensu kasę marnować. Odkładajcie sobie na pieluchy albo fotelik. ;)
Beta produkowana jest zaraz po zagnieżdżeniu. Wykrywalna może być po 2 dniach przez testy sikanie. 💁‍♀️
 
A progesteron badalas? Na pewno zamartwianie nie będzie sprzyjało
Ja nic jeszcze nie badałam bo dziś do 24 siedzę na izolacji. Jutro dopiero 1sza beta po 3 sikańcach i tyg po terminie @. Biorę luteinę 3x1 i dupka 2x1 więc nie wiem nawet czy progesteron wyjdzie tak jak trzeba bo sporo sztucznego. Mój gin nie kazał na razie żadnych innych badań oprócz bety, ale rozmawiałam z nim rano a ten brud zauważyłam wieczorem...no nic zobaczę betę jutro i tak mam pisać od gina rano...
 
reklama
@Marijalt jak tam u Ciebie sytuacja??
dzisiaj pierwszy raz w życiu kłuło mnie obok pępka po lewej stronie, z tej samej strony od czasu do czasu kłuje tez jajnik. ogólnie czuje się słabo, przemęczona jakaś, praca mnie zjada😏 😅temperaturka na razie nie spada, ale chyba jutro zrobię test bo aplikacje zaczęły mi wariować i wszystko poprzesuwaly 🤷🏼‍♀️ nie wiem dlaczego
 
Do góry