reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Witajcie, ja czekam w kolejce do gina, bardzo się denerwuje, mimo że dopiero zaczęły mi się płodne dni to już wiem że ten cykl też będzie do niczego, w zeszłym miesiącu byłam jeszcze pełna nadziei a teraz już z góry zakładam że się nie uda... [emoji25]

No z takim podejściem to na pewno nie uda się! Nos do góry i do dzieła [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
reklama
Kiedyś zanim nie dbałam o oczy, bo mam lekka wadę to bolała mnie często, ale teraz już noszę soczewki więc od 3 miesięcy nie wiedziałam co to ból głowy. Az do dziś, kiedy to mi rozsadza..
Ostatnio od zatok mnie bolało ale to nad oczami więc ogarnęłam to i był spokój, tylko dziś to mnie głowa, głowa boli a nie nad oczami.
Od dołu głowy promieniuje do góry i na boki.. Czuję się ogólnie jak "zwłoki"
Wspolczuje :( ostatnio tez czesto miewam bole glowy, wiec wiem jak to jest, dopoki nie przestanie to dzien wyjety z zycia :(
 
Witajcie, ja czekam w kolejce do gina, bardzo się denerwuje, mimo że dopiero zaczęły mi się płodne dni to już wiem że ten cykl też będzie do niczego, w zeszłym miesiącu byłam jeszcze pełna nadziei a teraz już z góry zakładam że się nie uda... [emoji25]
To skoro dopiero zaczęły się dni płodne, to życzę, aby kolejne dni były stosunkowo udane... 🤭
 
Miłego wieczorku kochane [emoji4]
Owocnych starań [emoji8]
20201202_202309.jpeg
 
Hej, trochę mnie nie było, ale starałam się być na bieżąco co słychać ☺️ ja niestety pracuje po 11 godzin a potem milion obowiązków i człowiek nie ma czasu usiąść 🧐 i tak dzień na dniem 😅
 
Dziewczyny czy u Was też tak mokro po owu.. Ja latam do toalety co chwilę sprawdzić czy może 🐵 nie przyszła szybciej, bo dość że mam mokro, to podbrzusze mnie boli razem z lewym jajnikiem.. Mam nadzieję że żadna torbiel się tam nie robi, że tak mnie jajnik boli.
 
Witajcie, ja czekam w kolejce do gina, bardzo się denerwuje, mimo że dopiero zaczęły mi się płodne dni to już wiem że ten cykl też będzie do niczego, w zeszłym miesiącu byłam jeszcze pełna nadziei a teraz już z góry zakładam że się nie uda... [emoji25]
Głowa do góry, pozytywne nastawienie to podstawa 🍀 Trzymam kciuki za owocny cykl. 👍
Dziewczyny czy u Was też tak mokro po owu.. Ja latam do toalety co chwilę sprawdzić czy może 🐵 nie przyszła szybciej, bo dość że mam mokro, to podbrzusze mnie boli razem z lewym jajnikiem.. Mam nadzieję że żadna torbiel się tam nie robi, że tak mnie jajnik boli.
U mnie dzisiaj jakoś dużo śluzu, takiego kremowego bardzo. 🤔 I brzuch pobolewa, mam nadzieję że nie na @ 😉
 
reklama
Dziewczyny czy u Was też tak mokro po owu.. Ja latam do toalety co chwilę sprawdzić czy może [emoji204] nie przyszła szybciej, bo dość że mam mokro, to podbrzusze mnie boli razem z lewym jajnikiem.. Mam nadzieję że żadna torbiel się tam nie robi, że tak mnie jajnik boli.
Ja zwykle mam sucho. Może raz na ktorys tam cykl jest tego trochę wiecej ale przeważnie jest sucho[emoji6]
 
Do góry