reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Czesc kochane.
Doczytalam ale za duzo do odpisywania. Dzisiaj szalony i szybko dzień. Najpierw praca, odebrac synka z przedszkola, potem pojechalam na laser ( przelozylam sobie o dwa tygodnie wczesniej gdyby sie jednak udalo z serduszkami) , wrocilam dalam chlopakom jesc i z mlodszym na zajecia. Ledwo zyje.

Brzuch mam dzis wzdety, a jeszcze na szybko zjadlam nie pelnoziarnista bulke i jest maskara.

Faktycznie intensywnie u Ciebie. Życzę Ci żebyś znalazła dzisiaj chociaż „kilka” minut na odpoczynek
 
reklama
Jestem w 24dc , cykle mam 33 dniowe. Miesiączka wypada 12.12 , 10grudnia mam wizytę u gin na nfz. Chcę zapytać o kilka spraw i chciałabym by sprawdziła wszystko na usg. Jak to w srodku wygląda czy nie ma jakiś nieprawidłowości. Czy jeżeli zrobi usg na tej wizycie to może tam zobaczyć jakieś pęcherzyki? Coś co mogłoby zwiastować albo pęknięty pęcherzyk. Nie znam się na tym zupełnie. Cokolwiek co może dałoby jakas nadzieje, że udało się? Jestem ciekawa wizyty, przeczucia mówią mi że nic z tego nie wyjdzie w tym cyklu, ale kto wie[emoji2296][emoji1] Owulacje wg bóli i kłócia miałam 26.11 czyli w 18dc) . Co sądzicie? Chciałam tą wizyte jakos w trakcie miesiączki grudniowej ,ale że to na nfz to termin kolejny na styczeń[emoji1787]. To już wolę pójść ledwo przed kolejnym cyklem chociaz wypytać lekarke.
 
Jestem w 24dc , cykle mam 33 dniowe. Miesiączka wypada 12.12 , 10grudnia mam wizytę u gin na nfz. Chcę zapytać o kilka spraw i chciałabym by sprawdziła wszystko na usg. Jak to w srodku wygląda czy nie ma jakiś nieprawidłowości. Czy jeżeli zrobi usg na tej wizycie to może tam zobaczyć jakieś pęcherzyki? Coś co mogłoby zwiastować albo pęknięty pęcherzyk. Nie znam się na tym zupełnie. Cokolwiek co może dałoby jakas nadzieje, że udało się? Jestem ciekawa wizyty, przeczucia mówią mi że nic z tego nie wyjdzie w tym cyklu, ale kto wie[emoji2296][emoji1] Owulacje wg bóli i kłócia miałam 26.11 czyli w 18dc) . Co sądzicie? Chciałam tą wizyte jakos w trakcie miesiączki grudniowej ,ale że to na nfz to termin kolejny na styczeń[emoji1787]. To już wolę pójść ledwo przed kolejnym cyklem chociaz wypytać lekarke.
Myślę, że za dużo czasu po owu będzie, żeby coś zobaczył 🤷‍♀️ nawet jeśli byłaby już ciąża to za wczesna żeby ginekolog coś zobaczył 😊
 
Jestem w 24dc , cykle mam 33 dniowe. Miesiączka wypada 12.12 , 10grudnia mam wizytę u gin na nfz. Chcę zapytać o kilka spraw i chciałabym by sprawdziła wszystko na usg. Jak to w srodku wygląda czy nie ma jakiś nieprawidłowości. Czy jeżeli zrobi usg na tej wizycie to może tam zobaczyć jakieś pęcherzyki? Coś co mogłoby zwiastować albo pęknięty pęcherzyk. Nie znam się na tym zupełnie. Cokolwiek co może dałoby jakas nadzieje, że udało się? Jestem ciekawa wizyty, przeczucia mówią mi że nic z tego nie wyjdzie w tym cyklu, ale kto wie[emoji2296][emoji1] Owulacje wg bóli i kłócia miałam 26.11 czyli w 18dc) . Co sądzicie? Chciałam tą wizyte jakos w trakcie miesiączki grudniowej ,ale że to na nfz to termin kolejny na styczeń[emoji1787]. To już wolę pójść ledwo przed kolejnym cyklem chociaz wypytać lekarke.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to może podać grubość endometrium (czy jest „ciążowe”) i to czy ta macica jest hmm powiększona.
 
Jestem w 24dc , cykle mam 33 dniowe. Miesiączka wypada 12.12 , 10grudnia mam wizytę u gin na nfz. Chcę zapytać o kilka spraw i chciałabym by sprawdziła wszystko na usg. Jak to w srodku wygląda czy nie ma jakiś nieprawidłowości. Czy jeżeli zrobi usg na tej wizycie to może tam zobaczyć jakieś pęcherzyki? Coś co mogłoby zwiastować albo pęknięty pęcherzyk. Nie znam się na tym zupełnie. Cokolwiek co może dałoby jakas nadzieje, że udało się? Jestem ciekawa wizyty, przeczucia mówią mi że nic z tego nie wyjdzie w tym cyklu, ale kto wie[emoji2296][emoji1] Owulacje wg bóli i kłócia miałam 26.11 czyli w 18dc) . Co sądzicie? Chciałam tą wizyte jakos w trakcie miesiączki grudniowej ,ale że to na nfz to termin kolejny na styczeń[emoji1787]. To już wolę pójść ledwo przed kolejnym cyklem chociaz wypytać lekarke.
Niestety tak to już jest skonstruowane, że nie wiadomo jak bardzo chciałybyśmy się czegoś wcześniej dowiedzieć to się nie dowiemy [emoji2370][emoji13] trzeba swoje odczekać [emoji6]
 
reklama
Witajcie, ja czekam w kolejce do gina, bardzo się denerwuje, mimo że dopiero zaczęły mi się płodne dni to już wiem że ten cykl też będzie do niczego, w zeszłym miesiącu byłam jeszcze pełna nadziei a teraz już z góry zakładam że się nie uda... [emoji25]
 
Do góry