reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Gdyby to był jakiś 6dpo to pomyślałabym że jestem w ciąży, bo tak miałam ostatnio, ale to dopiero 4dpo..
No to na pewno nie objaw ciąży 😊 oby szybko przeszło, żebyś mogła spokojnie wyczekać do 12.12 do testowania ❤
Edit
Musisz też pamiętać, że każda ciąża jest inna i to, że jakiś objaw był ostatnio nie znaczy, że teraz też będzie oznaczał ciążę 😊
 
Dlatego pisałam, że luzik.
A zrobiłam test juże dzisiaj bo w zeszłym miesiącu miałam cykl 28 dni, ten widocznie zapowiada się na dłuższy 💁‍♀️



Moja droga winko to dobry wybór ile ja bym dała żeby w spokoju napić się lampki wina. Zawsze jak po uspaniu małej walne jakieś piwko albo winko to mój "binladen" budzi się po pół godzinie i cycka się domaga a potem wrzaski bo matka nie chce dać 😂
Och ile ja bym dała żeby nie móc przez kolejne conajmniej 9 miesięcy pić winka ;)
 
To też wiem..
8 grudnia idę robić wyniki więc bete odrazu dobie zrobię, będzie to
No to na pewno nie objaw ciąży 😊 oby szybko przeszło, żebyś mogła spokojnie wyczekać do 12.12 do testowania ❤
Edit
Musisz też pamiętać, że każda ciąża jest inna i to, że jakiś objaw był ostatnio nie znaczy, że teraz też będzie oznaczał ciążę 😊
To wiem. Ide 8 grudnia robić wyniki więc przy okazji zrobię sobie będę, to będzie 10dpo to może już coś pokaże..
 
Czesc kochane.
Doczytalam ale za duzo do odpisywania. Dzisiaj szalony i szybko dzień. Najpierw praca, odebrac synka z przedszkola, potem pojechalam na laser ( przelozylam sobie o dwa tygodnie wczesniej gdyby sie jednak udalo z serduszkami) , wrocilam dalam chlopakom jesc i z mlodszym na zajecia. Ledwo zyje.

Brzuch mam dzis wzdety, a jeszcze na szybko zjadlam nie pelnoziarnista bulke i jest maskara.
 
reklama
Ja odkąd tu z Wami pisze to niby w dzień jakoś mega spokojnie podchodzę do starań bo z natury jestem człowiekiem zadaniowym. Mam zrobić to i to w taki i taki sposób i jak wyznaczam sobie takie zadanie to głowa mi jakoś odpoczywa niż jak co miesiąc po prostu czekałam na [emoji3498], ale za to w nocy co się dzieje to jest kino [emoji87] wczoraj w nocy mi się śniło że byłam w ciąży i zaczęłam krwawić. Dziś znów mi się śniło, że moja kuzynka jest w ciąży (2 msc po ślubie są więc jest wszystko możliwe [emoji16]) i chodzi i chwali się testem. I niby normalnie to bym się cieszyła, ale jakas taka smutna się obudziłam przez to... Nie wiem chyba mi szkodzą te starania [emoji1787]
Też mam ostatnio dziwne sny. Śniło mi się że koleżanka urodziła syna. I ja się strasznie nim zachwycałam bo był taki śliczny 🥰

Dość spory. Obudziłam się z bólem głowy i do tej pory mam..
Witaj w klubie. Mnie też głowa boli od paru dni. A dzisiaj rano myślałam że z łóżka nie wstanę . Trzymam kciuki żeby szybko przeszło 🙂
 
Do góry