reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Ja w pierwszej ciąży b a dałam temp więc jak w dniu 🐵 nie spadła to wiedziałam że już jestem, na teście była blafa druga kreska.
W drugiej ciąży nie wiedziałam że jestem. Nawet nie myślałam że się udało. Bo wyjechałam 2 dni przed owu, więc jsk poczułam ból jajnika to wiedzialam, że nic z tego. Gdzie mój wiedział że jestem i już.. Do dziś pamiętam jak w 10dpi zrobiłam test i 1 kreska była. A w 12dpo pokazały się odra u 2 wyraźne kreski.. Tylko wtedy jakoś parę dni przed testem byłam osłabiona jeden dzień, przespałam go cały dzień w łóżku i później się dopiero połapałam, że to chyba był d z iwn zagnieżdżania..
Takue moje wspomnienia
 
reklama
Dziękuję za poinformowanie mnie. Myślałam że to reguła i szyjka po zapłodnieniu jest wysoko. Ja badam szyjke od dwóch cykli i póki co moja podczas owulacji jest wyzej a przed okres niżej. Ale wiadomo każda kobieta jest inna. Co nie zmienia faktu że trzymam kciuki za Ciebie i oby te znaki faktycznie świadczyły o ciąży, takiej szczęśliwej nudnej ciąży [emoji16]
 
Dziękuję za poinformowanie mnie. Myślałam że to reguła i szyjka po zapłodnieniu jest wysoko. Ja badam szyjke od dwóch cykli i póki co moja podczas owulacji jest wyzej a przed okres niżej. Ale wiadomo każda kobieta jest inna. Co nie zmienia faktu że trzymam kciuki za Ciebie i oby te znaki faktycznie świadczyły o ciąży, takiej szczęśliwej nudnej ciąży [emoji16]

Szacun [emoji16] ja się nie odważyłam i nie odważę badać szyjki [emoji16] cud ze wkładam sobie luteinę palcami [emoji23]
 
Dziękuję za poinformowanie mnie. Myślałam że to reguła i szyjka po zapłodnieniu jest wysoko. Ja badam szyjke od dwóch cykli i póki co moja podczas owulacji jest wyzej a przed okres niżej. Ale wiadomo każda kobieta jest inna. Co nie zmienia faktu że trzymam kciuki za Ciebie i oby te znaki faktycznie świadczyły o ciąży, takiej szczęśliwej nudnej ciąży [emoji16]
U każdej jest inaczej. Takze nie ma książkowych objawów dla każdej jednakowo 😉😉
 
Każda ma inne podejście, ja nie mam problemu z włożeniem sobie tam palca by sprawdzić ale dla odmiany mam problem by włożyć tampony, dlatego nienawidzę tamponow. Obrzydza mnie wsadzanie tego tam, świadomość że tam coś mam (być może też nieumiem dobrze włożyć) i przede wszystkim wyjście tamponu
Szacun [emoji16] ja się nie odważyłam i nie odważę badać szyjki [emoji16] cud ze wkładam sobie luteinę palcami [emoji23]
 
Każda ma inne podejście, ja nie mam problemu z włożeniem sobie tam palca by sprawdzić ale dla odmiany mam problem by włożyć tampony, dlatego nienawidzę tamponow. Obrzydza mnie wsadzanie tego tam, świadomość że tam coś mam (być może też nieumiem dobrze włożyć) i przede wszystkim wyjście tamponu

Ja kiedyś używałam tamponów i NuvaRing i w zasadzie nie mam z sama czynnością problemu. Obawiam się, ze mogłabym sobie zrobić krzywdę no i obawiam się błędnej oceny, jednak jestem wzrokowcem i tak na wyczucie to nie umiem [emoji16] nie chciałabym się sugerować tym co mi się wydaje, ze czuje, bo może zle bym oceniła i się sugerowała czyms co zle odczułam [emoji23] pogmatwane, po prostu nie ufam swojej dotykowej ocenie [emoji39] dlatego podziwiam dziewczyny, które potrafią to zrobić i przeanalizować [emoji16]
 
To ja powiem na swoim przykładzie, szyjka po okresie jest nisko i twarda, przed owu idzie do góry, podczas dni płodnych jest wysoko i jest niemal niewyczuwalna - bardzo przyjemna w dotyku taka mięciutka ( podobno porównują to do wewnętrznej strony policzków) potem znowu w dół i dopiero idzie w górę dzień czy dwa przed okresem. Jestem posiadaczką długich paznokci, trzeba robić tylko to delikatnie. Przed ostatnią wizytą u gin wyczułam na szyjce jakiś guzek jakby główka od zapałki i się wystraszyłam, że coś nie w porządku ale nie było co się stresować bo akurat zapchał się gruczoł czy coś w tym stylu 😅 wiadomo każda jest inna, jedne wolą tego nie robić, ja zawsze myje wcześniej ręce i sobie później wszystko zapisuję 📝 pocieszam się faktem, że u nas to psikus i co muszą czuć faceci na badaniu prostaty 😅
 
reklama
Tak mi głupio.. 😖 ja nie potrafie obliczyc dokladnie dnia owulacji przy moich nieregularnych cyklach a Wy o takich rzeczach piszecie.. Level ekspert 😎
 
Do góry