reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Dziewczyny, pytanie: po owulacji mam brać 2x100mg Luteiny pod język przez 10dni, czy jest sens robić betę w ostatni dzień przyjmowania luteiny? Czy to za wczesnie?
Pytam bo czytałam ze takie „nagle” odstawienie luteiny w razie zajścia w ciąże może prowadzić do poronienia... ale czy beta po 10-11 dniach od owulacji będzie już miarodajna??

Ja tez biorę luteinę przez 12 dni i w 12 dniu mam zrobić betę, jak wyjdzie pozytywna to nie odstawiać luteiny. Zalecenie gina [emoji6] pewniejsze to niż test choć i tak wbrew moim zasadom [emoji16]
 
reklama
Ja tez biorę luteinę przez 12 dni i w 12 dniu mam zrobić betę, jak wyjdzie pozytywna to nie odstawiać luteiny. Zalecenie gina [emoji6] pewniejsze to niż test choć i tak wbrew moim zasadom [emoji16]
dziękuje za odpowiedz ;)
to też zrobię betę w 10 dniu brania luteiny choć troch wie obawiam, że to może być za wcześnie nawet na betę...
mam OWU 11dc (po pregnylu, ale też wyliczone przez Flo)
mam krótkie cykle (26dni) i ta luteina ma być od 12dc do 21dc także wcześnie... mimo że to 10/11 dpo
plus boję się ze sam pregnyl może fałszywie podnieść betę, choć było by to już 12 dni po pregnylu...
i jak tu człowiek ma się nie stresować <crazy> ;)
 
dziękuje za odpowiedz ;)
to też zrobię betę w 10 dniu brania luteiny choć troch wie obawiam, że to może być za wcześnie nawet na betę...
mam OWU 11dc (po pregnylu, ale też wyliczone przez Flo)
mam krótkie cykle (26dni) i ta luteina ma być od 12dc do 21dc także wcześnie... mimo że to 10/11 dpo
plus boję się ze sam pregnyl może fałszywie podnieść betę, choć było by to już 12 dni po pregnylu...
i jak tu człowiek ma się nie stresować <crazy> ;)
jak bralas pregnyl to nie rób ani testu ani bety bo wynik może wyjść zafałszowany bo pregnyl i ovitrelle się może utrzymać nawet 14 dni.
Ewentualnie możesz zrobić betę i nie zależnie jaki wynik będzie to po 48h powtórzyć dla pewności.
 
reklama
Do góry