reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
@coca tak masz racje , ja tez nie mam zadnych objawów owulacji. Ani bólu ani śluzu widocznego na zewnatrz. Dlatego bardzo mnie ciekawi co i jak. A po ostatnim dziwnym cyklu to już wgl
 
A mnie dziwnie podbrzusze zaczyna boleć, i jajnik coś pobolewa.. A tu dopiero 5dc i plamienia się kończą..
 
Dzięki za tak ciepłe powitanie ☺️ Mam taką zagwostkę, bo pierwsze plamienie pojawiło się wczoraj koło 22, a w nocy obudził mnie niesamowity ból brzucha i wszelkie inne dolegliwości przez co ok godziny spędziłam w toalecie (biegunka, silny spadek ciśnienia i inne) które zdarzają mi się 3-5 razy w roku, pozostałe razy względnie znośne. Myślałam że z tego względu dziś mnie zaleje, ale krwawienie raczej mierne, ale zdecydowanie miesiączkowe. I teraz nie wiem czy 1dc liczyć już od wczoraj czy od dzisiaj, gdy pojawiła się normalna krew... A 1 dzień potrafi zrobić różnicę.
 
@coca tak masz racje , ja tez nie mam zadnych objawów owulacji. Ani bólu ani śluzu widocznego na zewnatrz. Dlatego bardzo mnie ciekawi co i jak. A po ostatnim dziwnym cyklu to już wgl

A co co było w ubiegłym cyklu takiego dziwnego? Bo chyba mi umknęło [emoji16]

Mi ostatnio gin jak miałam owu akurat badanie robiła i powiedziała ze śluz jest piękny rozciągliwy i mam wracać do domu się bzykać cały weekend [emoji23] wiec on tam jednak jest! Czytałam, ze niektórym dziewczynom po prostu... nie wypływa tak bardzo [emoji16] tak wiec informuje, ze to, ze nie widzisz, nie znaczy, ze tego nie ma [emoji123]
 
Dzięki za tak ciepłe powitanie [emoji3526] Mam taką zagwostkę, bo pierwsze plamienie pojawiło się wczoraj koło 22, a w nocy obudził mnie niesamowity ból brzucha i wszelkie inne dolegliwości przez co ok godziny spędziłam w toalecie (biegunka, silny spadek ciśnienia i inne) które zdarzają mi się 3-5 razy w roku, pozostałe razy względnie znośne. Myślałam że z tego względu dziś mnie zaleje, ale krwawienie raczej mierne, ale zdecydowanie miesiączkowe. I teraz nie wiem czy 1dc liczyć już od wczoraj czy od dzisiaj, gdy pojawiła się normalna krew... A 1 dzień potrafi zrobić różnicę.

Ja liczę 1dc od krwi [emoji2368]
 
Chyba za bardzo latarką dałam po teście? [emoji848][emoji848][emoji2960][emoji2960][emoji1787] Co myślicie? Do owulacji mam 7dni [emoji1787]
Screenshot_20201119-201747_Premom.jpeg
 
reklama
Do góry